Öğretmeninizden Hiç Dayak Yediniz mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nazan-basari
   İlkokulda ve ortaokulda sürekli sıra dayağına çekiliyorduk şu an aklım almıyor neden en ufak bir şeyde ufacık çocuklara sıra sıra tokat atarsın, ellerine vurursun ki? Anne babalarımızda eti senin kemiği bizim safsatasıyla o hocaların ellerine bıraktığı için dayak yediğimizle kaldık. Özellikle ilkokul hocamız çekerdi sıra dayağına patlatırdı tokadı kocaman elleriyle ufacık suratımıza.. Bir gün boşandı diye başka bir gün evine haciz geldi diye.. Evet sebepleri bu, bizim günahımız ne? Senin sıkıntıların var diye neden kulağımızı patlatıyorsun, hâla sağlık sorunu çekiyorum bu yüzden kendisine hakkımı helal etmiyorum.. Ya bizzat yaşadığınız ya da şahit olduğunuz öğretmen şiddetini anlatır mısınız?
    kania_
    Hiç akıllı değildim ama dayak yemedim sjhajajjhs
     palmiye
     Sıra dayağı hariç hiç yemedim, çok akıllıydım🙆🏻‍♀️
      imailahorsilahh
      Hayır, ama bir keresinde beni sıra arkadaşımla karıştırdığı için kızın suratına 'eşek kızım' diye basmıştı şamarı. Ortaokulda idim, ilkokul öğretmenim dünyanın en mükemmel öğretmeniydi ❤️
       mrsnl33
       Üçüncü sınıftayken bi matematik sorusunu bilemedigim için tokat yemiştim.
        gregory_
        Lisede dinle ilgili bir soru sordum bir sene boyunca stress topu yaptilar beni.
         patiklipengui
         Orta okuldayken beden hocası sınıfı sıra dayağına çekmişti. Seri şekilde şamar atıyordu beni atladı ucuz kurtuldum zannettim. Atladığını fark edince dönüp vurdu.
          berat_albayrak_
          şanslıyım ki hiç dayak yemedim
           bigpanda01_
           Zaman:6.Sınıf (yada 1 sene önce) Bilişim dersinde hoca dersi bırakıp öğretmenler odasına gitmişti. Bende kankamlarla "hoca gelmicek" düşüncesiyle etrafta volta atarak geziyoduk. Sınıfa geri gelince hoca kapıda bekliyodu. Hepimizin eline tahta cetvelle vurmuştu akbxldnslsmxldmd
            muzlu-pasta
            Ay evet bir kere 7. sınıftaydım kadın koluma bir vurdu vıhhhh ne yani arkadaşımıza bişeyde mi demeyek aq
             sairsel
             Ortaokul beden dersinde dışarıda yaramazlık yapınca hoca hepimizi sınıfa çağırdı, kendiside kapının önünde bekledi. Önünden geçerken bazılarımıza vurdu bazılarımıza vurmadı. O esnada "bize vurmadıki" diye diğerlerine hava atarken kapıda vurmadıklarım tahtaya çıksın deyip hepimize dalmıştı :)
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.