Öğretmeninizden Hiç Dayak Yediniz mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nazan-basari
   İlkokulda ve ortaokulda sürekli sıra dayağına çekiliyorduk şu an aklım almıyor neden en ufak bir şeyde ufacık çocuklara sıra sıra tokat atarsın, ellerine vurursun ki? Anne babalarımızda eti senin kemiği bizim safsatasıyla o hocaların ellerine bıraktığı için dayak yediğimizle kaldık. Özellikle ilkokul hocamız çekerdi sıra dayağına patlatırdı tokadı kocaman elleriyle ufacık suratımıza.. Bir gün boşandı diye başka bir gün evine haciz geldi diye.. Evet sebepleri bu, bizim günahımız ne? Senin sıkıntıların var diye neden kulağımızı patlatıyorsun, hâla sağlık sorunu çekiyorum bu yüzden kendisine hakkımı helal etmiyorum.. Ya bizzat yaşadığınız ya da şahit olduğunuz öğretmen şiddetini anlatır mısınız?
    kania_
    Hiç akıllı değildim ama dayak yemedim sjhajajjhs
     imailahorsilahh
     Hayır, ama bir keresinde beni sıra arkadaşımla karıştırdığı için kızın suratına 'eşek kızım' diye basmıştı şamarı. Ortaokulda idim, ilkokul öğretmenim dünyanın en mükemmel öğretmeniydi ❤️
      mrsnl33
      Üçüncü sınıftayken bi matematik sorusunu bilemedigim için tokat yemiştim.
       gregory_
       Lisede dinle ilgili bir soru sordum bir sene boyunca stress topu yaptilar beni.
        patiklipengui
        Orta okuldayken beden hocası sınıfı sıra dayağına çekmişti. Seri şekilde şamar atıyordu beni atladı ucuz kurtuldum zannettim. Atladığını fark edince dönüp vurdu.
         berat_albayrak_
         şanslıyım ki hiç dayak yemedim
          bigpanda01_
          Zaman:6.Sınıf (yada 1 sene önce) Bilişim dersinde hoca dersi bırakıp öğretmenler odasına gitmişti. Bende kankamlarla "hoca gelmicek" düşüncesiyle etrafta volta atarak geziyoduk. Sınıfa geri gelince hoca kapıda bekliyodu. Hepimizin eline tahta cetvelle vurmuştu akbxldnslsmxldmd
           muzlu-pasta
           Ay evet bir kere 7. sınıftaydım kadın koluma bir vurdu vıhhhh ne yani arkadaşımıza bişeyde mi demeyek aq
            sairsel
            Ortaokul beden dersinde dışarıda yaramazlık yapınca hoca hepimizi sınıfa çağırdı, kendiside kapının önünde bekledi. Önünden geçerken bazılarımıza vurdu bazılarımıza vurmadı. O esnada "bize vurmadıki" diye diğerlerine hava atarken kapıda vurmadıklarım tahtaya çıksın deyip hepimize dalmıştı :)
             nobodyy1
             Kopya çektim, yakalandım.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.