Öğrencilik Hayatınızda Karşılaştığınız En Berbat Öğretmen
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sardunya
   beni bu zamana getiren, hayata karşı hazırlayan güzel öğretmenlerimi sevgiyle anıyorum fakat bir kişi vardı ki okulu bırakma noktasına gelmiştim. gittiğim lise oldukça disiplinliydi. saçımızı nasıl tokalamamız gerektiğini bile söylüyorlardı bize ama sonuçta gençtik ve farklı şeyler yapmak istiyorduk. tarih dersimize giren öğretmen her sabah tek tek kontrol yapıyordu ve saçını beğenmediği kişileri derse aldırmıyordu. bir gün arkadaşım saçını düzeltmeyi reddetti ve kadın saçını kesti arkadaşımın. bu cürreti bulan öğretmenlerin hala var olduğunu düşünmek istemiyorum. o zamanlar yine de ailesi "öğretmendir yapar" demişlerdi.
    kisi
    Benim gittiğim lisede baştan baskı yoktu. Kimse de haddini aşmıyordu. Zaten ilin en iyi bir iki devlet okulundan biriydi. İlk sene de müdür yoktu. İlk sene yemekhane ve kantin ayrıydı. Yemeğin yanına tatlı salata vb. seçenekleri vardı. Yemediğin gün para ödemiyordun. Yemeği beğenmezsen İskender vb. de olan açık büfe vardı. Öğretmenlerin arasında baya kalbur üstü öğretmen vardı. Sonra yeni müdür atandı. Kıyafetlere gereksizce takılmaya başlandı. Yeni ve okula özel üniformaya geçildi ve bu üniforma kantinde kazık fiyata satıldı. Okul çitlerine dikenli tel takıldı ve gres yağı sürüldü. Yemekhane ve kantin aynı firmaya verildi. Dışarıdan yemek getirmek yasaklandı. Açık büfe kalktı. Salata, tatlı seçme kalktı. Yemekhaneden yemek için bir hafta önceden rezervasyon yapılması zorunluluğu geldi. Yenmeyen günün parası geri ödenmedi. Yemeklerin kalitesi düştü. Yemekhane fiyatı arttı. Müdür yeni araba aldı. Sonra müdür yine değiş ve o da yeni araba aldı. Ben mezun olurken yeni müdür geldi. O da yeni araba almıştır muhtemelen ama direkt bilmiyorum. Yeni atanan öğretmenler kendi dersinden anlamayan öğretmenlerdi. Bir matematik öğretmeni öğrenciler kendinden çok bilince, sık sık hata yapınca ağlamıştı. Endüstri meslekten gelmiş. Resim ve müzik dersleri yapıldı, yapılmadı vb. karıştı. İlin en iyi liselerinden birini alıp bir şey öğretemeyen, öğrenci sömüren hapisaneden hallice bir yere çevirdiler.
     fairytale-
     Evdeki tek sarisin cocuk benim .)) Abim okuluma gelmisti kendisi Bruno Mars 'a benzer gdgd beden öğretmeni onu sevgilim sanıp beni okulun önünde rezil etmişti aw insan bir sorar. Ama abim diyince göt oldu
      dawn_nn
      Lisedeki din kültürü öğretmenim ve saçmalıkları.En sevdiği şeyler yemek yemek ve kadınların giysilerini eleştirmekti ,bu arada adam moda hakkında seyrede seyrede benden daha çok şey biliyodu .Sınıfta kocamız bizi döverse neden katlanmamız gerektiği hakkında sohbetler verir.Malum partinin savunuculuğunu yapardı.
       gizemino
       Öğrenci dedikodusu için can veren rehberlikci öğretmen. Bu tür rehberlik rehberlikciler öğrenci psikolojisiyle ilgilenmez öğretmen odasında yapacağı dedikoduyla alakadarlardir.
        patronicee
        Lisede dersine girdiği pantolonlu kız öğrencileri ayağa kaldırır ders anlattırırdı. En arkaya geçer arkadan kalçalarına izlerdi. Okulun arkasında beni sigara içerken görmüş ve yanıma gelmişti, aşırı bağımlısıysan eğer sana her gün ben sigara alırım ama söz ver beraber içeceğiz benim arabada demişti. Aynı hoca lise bittikten sonra faceden mesaj atıp numaramı istemiş ve gizlice görüşme teklif etmişti. Ve aynı hoca ben taşınmadan önceki evimde çapraz komşumdu. Karısı da afet kızıl bişeydi. Tanımazlıktan geldim herzaman. Ama travma nedenimizdi zamanında.
         atakancavdar
         Sayelerinde hayatım boyunca okumaktan ve öğrenci olmaktan nefret ettim. Burdan hepsinin abv.
          lovewkoko
          arkadaşlarıma borç takan öğretmenimiz vardı. at yarışı oynardı herif beden eğitimi öğretmeniydi. herkesten 1 lira toplamışlığı bile vardı fotokopi parası ayağına. değişik biriydi :)
           samyeli90
           5 sınıfta Turhan hoca Allah o herifi bildiği gibi yapsın herif matematikle bozmuştu kafayı sayfalarca işlem yazdırır dersler biter biz hala okuldayız neymiş matematik işlemi yazıyoruz sınıfta bizi bırakır giderdi ben de kaçardım hep benim ders saatlerim bitti kim ne diyebilir bir de döverdi ben dayak yemedim ama bir kaç sınıf arkadaşımı dövmüştü hem de çok fena dövmüştü aileler geldi falan çocuğun babası hocayı dövecekti gücün çocuğa mı yetiyor diye falan sonra halledildi ben onun yüzünden neredeyse 1 ay okula gitmedim Ve 3 sene ortaokulda hayatımdan bezdiren Dinci ona kemer almak istiyordum sürekli pantalonunu çekerdi onun inadı yüzünden dinden soğudum sure öğrenin namaz kılmayı öğrenin bıdı bıdı diye baskı yapardı allahın cezası
            bright-wizard
            Benim lise zamanında her pok vardı. Hocalar bıçaklandığı için sadece mezun olup gitmeyi düşünüyordum.
             eflayilmaz
             15 16 yaşındaki çocuklarla akraniycasina uğraşan, disipline göndermek için ölen bayılan, öğretmen odasında öğrenci dedikodusu yapan öğretmen.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.