Öğrencilik Hayatınızda Karşılaştığınız En Berbat Öğretmen
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sardunya
   beni bu zamana getiren, hayata karşı hazırlayan güzel öğretmenlerimi sevgiyle anıyorum fakat bir kişi vardı ki okulu bırakma noktasına gelmiştim. gittiğim lise oldukça disiplinliydi. saçımızı nasıl tokalamamız gerektiğini bile söylüyorlardı bize ama sonuçta gençtik ve farklı şeyler yapmak istiyorduk. tarih dersimize giren öğretmen her sabah tek tek kontrol yapıyordu ve saçını beğenmediği kişileri derse aldırmıyordu. bir gün arkadaşım saçını düzeltmeyi reddetti ve kadın saçını kesti arkadaşımın. bu cürreti bulan öğretmenlerin hala var olduğunu düşünmek istemiyorum. o zamanlar yine de ailesi "öğretmendir yapar" demişlerdi.
    fairytale-
    Evdeki tek sarisin cocuk benim .)) Abim okuluma gelmisti kendisi Bruno Mars 'a benzer gdgd beden öğretmeni onu sevgilim sanıp beni okulun önünde rezil etmişti aw insan bir sorar. Ama abim diyince göt oldu
     kisi
     Benim gittiğim lisede baştan baskı yoktu. Kimse de haddini aşmıyordu. Zaten ilin en iyi bir iki devlet okulundan biriydi. İlk sene de müdür yoktu. İlk sene yemekhane ve kantin ayrıydı. Yemeğin yanına tatlı salata vb. seçenekleri vardı. Yemediğin gün para ödemiyordun. Yemeği beğenmezsen İskender vb. de olan açık büfe vardı. Öğretmenlerin arasında baya kalbur üstü öğretmen vardı. Sonra yeni müdür atandı. Kıyafetlere gereksizce takılmaya başlandı. Yeni ve okula özel üniformaya geçildi ve bu üniforma kantinde kazık fiyata satıldı. Okul çitlerine dikenli tel takıldı ve gres yağı sürüldü. Yemekhane ve kantin aynı firmaya verildi. Dışarıdan yemek getirmek yasaklandı. Açık büfe kalktı. Salata, tatlı seçme kalktı. Yemekhaneden yemek için bir hafta önceden rezervasyon yapılması zorunluluğu geldi. Yenmeyen günün parası geri ödenmedi. Yemeklerin kalitesi düştü. Yemekhane fiyatı arttı. Müdür yeni araba aldı. Sonra müdür yine değiş ve o da yeni araba aldı. Ben mezun olurken yeni müdür geldi. O da yeni araba almıştır muhtemelen ama direkt bilmiyorum. Yeni atanan öğretmenler kendi dersinden anlamayan öğretmenlerdi. Bir matematik öğretmeni öğrenciler kendinden çok bilince, sık sık hata yapınca ağlamıştı. Endüstri meslekten gelmiş. Resim ve müzik dersleri yapıldı, yapılmadı vb. karıştı. İlin en iyi liselerinden birini alıp bir şey öğretemeyen, öğrenci sömüren hapisaneden hallice bir yere çevirdiler.
      eflayilmaz
      15 16 yaşındaki çocuklarla akraniycasina uğraşan, disipline göndermek için ölen bayılan, öğretmen odasında öğrenci dedikodusu yapan öğretmen.
       lovewkoko
       arkadaşlarıma borç takan öğretmenimiz vardı. at yarışı oynardı herif beden eğitimi öğretmeniydi. herkesten 1 lira toplamışlığı bile vardı fotokopi parası ayağına. değişik biriydi :)
        patronicee
        Lisede dersine girdiği pantolonlu kız öğrencileri ayağa kaldırır ders anlattırırdı. En arkaya geçer arkadan kalçalarına izlerdi. Okulun arkasında beni sigara içerken görmüş ve yanıma gelmişti, aşırı bağımlısıysan eğer sana her gün ben sigara alırım ama söz ver beraber içeceğiz benim arabada demişti. Aynı hoca lise bittikten sonra faceden mesaj atıp numaramı istemiş ve gizlice görüşme teklif etmişti. Ve aynı hoca ben taşınmadan önceki evimde çapraz komşumdu. Karısı da afet kızıl bişeydi. Tanımazlıktan geldim herzaman. Ama travma nedenimizdi zamanında.
         gizemino
         Öğrenci dedikodusu için can veren rehberlikci öğretmen. Bu tür rehberlik rehberlikciler öğrenci psikolojisiyle ilgilenmez öğretmen odasında yapacağı dedikoduyla alakadarlardir.
          mrlawyerkk
          Berbat çok ağır bir tabir bana göre ama eğitimden öğretimden bir haber hocalarımız vardı ne yazık ki. Gelirdi otururdu otururdu yoklama kağıdını imzalardı ve giderdi. Bundan daha berbat ne olur bilmiyorum.
           imcherry_
           coğrafya hocam...
            bright-wizard
            Benim lise zamanında her pok vardı. Hocalar bıçaklandığı için sadece mezun olup gitmeyi düşünüyordum.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.