O Kadar İnsan Arasında Tek Kişiyi Seçip, Aşık Nasıl Oluyoruz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   trueliving
   Hiç merak ettiniz mi arkadaşlar neye göre aşık oluyoruz o kadar insan var belki daha güzel belki daha yakışıklı akıllı, zeki bu bu şekilde uzar gider, Ama kalbimiz ve gönlümüz bir kişiye kayıyor acaba bunun sebebi ne kalbimiz veya beynimiz nasıl çalışıyor da biz o kadını ve erkeği seçiyoruz.
    mhmtkba
    Her güzele aşık olabilirim
     tsukyomi
     Kademeli çekimler bütünü diyelim. Kara delik gibi düşün; Görüntüsü olay ufkudur, seni kendine çeker. Seninle konuştuğu her an toplanma diskine girersin ve çekim daha çok artar, buraya kadar hoşlantıdır. En iç stabil bölgeye girdiğinde kendinden bir şeyleri onda farklı halde bulursun ve bağlanırsın, hoşlantının aşka dönüştüğü kısımdır burası, son güvenli bölge. Uzun zaman sonra da tekilliğe bırakırsın kendini, artık aşk sevgiyle bütünleşmiştir. Artık beraber yeni evrenlere mi kapı açarsınız yoksa sadece bir yok oluş hikayesi mi yazarsınız, orası size kalmış.
      turuncu_sapka
      bir enerji çekim bizi ona yöneltiyor sanırım ve sonra da gözümüz hiç kimseyi görmüyor
       hayalperestbirii
       evet değişik bir şey çekim olsun, karakter olsun, konuşmanız aynı olmanız, zevkleriniz aslında böyle baktığında aşık olmak için çok şey var
        gregory_
        kurcalamak iyi degil bunu napican, asiksan keyfini cikar iste
         who-am-i
         hayatta hiçbir şeyi seçemediğimiz gibi bunu da seçemiyoruz işte bu kadar basit
          sdantart
          Çünkü insan evladı çiftler halide takılalı birkaçbin yıl oldu. Yoksa eskiden aşk filan yokktu. Bu anlamıyla bir zorunluluk hissinden gelen bir aşktır özünde.. (Ki kabilelerde aşk yoktur aşk toplumadır.!) algılarımızda öyle oturduğundan kendimizi birilerine aşık etme mecuyetinde bile hissediyoruz bazen. Mesela ben aşık olamıyorum demek sorunlu bir durum gibi geliyor
           rafadanlop
           Çevremize göre belirliyoruz işte belki de daha iyi anlaşabileceğimiz veya daha çok seveceğimiz çok insan var ama dünyanın bir ucunda da olabilir.
            android_dahaiyi
            tek kişiye aşık olmak daha kolay değil mi ya. bir sürü insana aşık olup da ne yapacaksın. derdin sürekli katlanıyor
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.