Mükemmel Baba Uraz Kaygılaroğlu'ndan "Kilolu İnsanlar Aşık Olamaz mı?" Tespiti
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Uraz Bey'in böyle bir titri var biliyorsunuz. Birçok insan kendisinin mükemmel baba olduğunu düşünüyor. Olabilir, ne güzel ancak konumuz o değil. Konumuz Uraz Bey'in sektörde fiziksel ayrımcılık yapıldığını söylemiş ve “Kiloluysan başrol oyuncusunun en yakın arkadaşı olup onun yaşadığı aşka seyirci kalıyorsun. Kilolu insanlar âşık olamaz mı?” demiş. Çok haklı dizi/film dünyasında böyle bir algı yönetiliyor ancak yanlış hatırlamıyorsam Uraz'da mide küçültme ameliyatı olup bambaşka bir fiziksel görünüşe kavuşanlardan böyle bir süreç geçirip bu eleştiri de bulunmak bana çok samimiyetsiz geldiği için paylaşmak istedim.
    _gizem_
    kilolu insanlar aşık olur genelde kilolu insanlara aşık olmazlar...
     kania_
     Kilolu insanlar neden aşık olmazmış onların duyguları yokmu?? Bide bence kimse kimseyi tipinden dolayı eleştiremez önemli olan kişilik ve kararkterdir bi insan bi insanı tipinden dolayı eleştiriyosa karaktersizliğini ön plana vurmuş olur zaten.Tamam kimseyi eleştirmeyin demiyorum ama kırıcı olmayacak bi dilde eleştirmelisiniz.Bide urazın dediğine gelirsek eğer bi insan vücudundan memnunsa ve sadece eleştiriliyor diye ameliyat olmak istiyosa bu çok saçma bencede..
      catherine-earnshaw
      Kilolu insanlar aşık olabilir, sevişebilir, koşabilir, istediği bikiniyi giyebilir ve bu olağan durumun gündeme gelmesi yeterince üzücü. Sosyal medyadaki modellerden ve ünlülerden kaptığımız şekilcilik hastalığının başka insanların hayatını etkilemeye hakkı yok. Mühim olan orada burada "onların da duyguları vaar" deyip gerçek hayatta çevrenizdeki kilolu insanları aşağılama ikiyüzlülüğünü yapmamak.
       kisi
       Show dünyasında estetik her zaman önemlidir. Belgesel değil sonuçta o diziler, filmler. Gerçekçilik arayıp durursak elimizde bir tek bir kaç sanat filmi kalır.
        absurdizm
        fiziksel özelliklerden ziyada zihinsel ve işlevsel özellikler çekiyor dikkatimi. severek konuştuğum birisine şu tipe bak ıyyy deseler bile devam ederim
         canece
         kilolu insanların da aşık olabileceğini söylemek isterken aşağılamış o insanları. bu adamın aklına yazık ya.
          dikistutmaz_sabri
          şişkolar neden aşık olamasın aşık olurlar olmasına da karşılık nasıl alır alabilirler bence onu düşünsün şişkolar.bana şişkolar aşık olmaya cesaret bile edemez şahsen öyle bir dipnot belirtmiş olayım
           mrlawyerkk
           Uraz Kaygılaroğlu'da bu sektörde var olduğuna göre ve böyle bir sorun olduğuna göre bunu da açık yüreklilikle söylemiş kilolarından kurtulmak için çözüm geliştirmesi çok normal elbette.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.