Mağarada Sevişen Çifti Basıp Kadına Tecavüz Etmek İsteyen Köylüler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   miller
   Adamlar mağaraya giriyor kamerayı açıyor ve sevişen çiftleri görüyor. Hayvanoğlu hayvanlar yani orada sevişen çift var bi gitsenize en azından kalksınlar bir üzerlerini giyinsinler ama yok. "Bi posta da biz vuralım" diyor dağ ayısı. Neyse yorum sizin. ***görüntüler rahatsız edici olabilir***
   https://twitter.com/arici31/status/1369826208024829957
   https://twitter.com/arici31/status/1369826208024829957
    marsello
    Kimse darilmasin ve memleket edebiyatı yapmasın. Üç yıl önce avrupaya taşındım. Yemin ediyorum hayatımın en mutlu yıllarını yaşıyorum. Adam ahlak bekçiliği yapıyor ama bende isterim diyor. Bu nasıl bir ahlak? Hangi dinde var? Hangi millet bunu kabul eder. Musluman mısın diye sorsan alacağın cevap yüzde 99 belli. Giyinmelerine müsada etmemelerinin bir sebebi de 2 saniyede olsa bir g.t görmek. Aşağılık herif merakliysan git porno izle. Abi yok ya. Düzelmemiz çok zor.
     julide-gork
     Yahu “görüntüleri yaymakla tehdit etmişler” deyip de üstüne görüntüleri yayınlamanız ne anlama geliyor? Siz mi bastınız yoksa ? Ayıp yaptığınız , haberiniz tıklansın diye malzeme etmişsiniz insancıkları .
      kuzey34
      magaraya gelen o davarları iyi bir dövmek lazım. insanların seks hayatını nerede yaşayacakları size mi kaldı ? senin mi arazin şerefsiz sanane nerede sikişirse sikişir yani sana ne oluyor..
       patronicee
       Hayallerimdeki ilişki 🤣 Öhömmm Herneyse. Ayıp etmişler. Kimsenin sexine hiçk kimse karışamaz. Kadın reşit ve razıysa tillahi gelse karışamaz. Bu kadar ahlak düşkünleri iseler orada o manzarada asla durmamalılar!
        kania_
        Allahım ben neden böyle şeyler izliyorum o adam niye kalkmıyo amk gidin evinizde yapın
         buse01
         Belki mağara da onların fantaaazisii bir kere de biz döşeyelim abbbiii olur mu yaa
          horny
          şiveyi tahmin eden var mı?????? biri söylesin nolur oralarda sevişmeyelim .
           g90
           buna devlet müdahele etmeli sırf bu olaya değil bu mantığa 2 kişinin sexi sonu böylemi olmalı belki kan cinayet kültür devrimi gerek hdp başka şeylerle uğraşacağına bunları düşünsün batı gene biraz idare eder batıyıda doğudan gelenler bozuyor.
            arasserin
            iyice insanlıktan çıkan yaratıklar haline döndü herkes
             detokssuyu
             Şu muameleyi biri bana yapsa çıplaklık falan dinlemem kalkar o telefonu beyninde patlatırım bu ne rezilliktir böyle ya. Ha o adamın da nişanlısını ve kendini böyle bir durumun içerisine sokması aptallıktan başka bir şey değil.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.