Kullanıldığını Anladığın O An
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rezilbiryasam
   Sen tüm iyi niyetinle birilerine yardımcı olurken ya da onların yanında olduğunu hissettirip desteklerken o insanlara en ihtiyaç duyduğun anda yanında olmamaları... Ve aslında bunun hep böyle olduğunu sonradan fark etmek...
    kania_
    Mesela bende çok çok değer veriyorum senin dediğin gibi ona iyi davranıp yardımcı filan oluyorum sonra bi bakıyosun arkandan bir sürü iş çevirmiş.Ondan o dkka diyoloğu kesiyorum..(Ama en kötü yanıda bu olayı çok geç farketmek.)
     tsukyomi
     Kullanan ailen ya da en sevdiğinse acısı da, ''ben ne gerizekalıymışım'' hissi de beşe katlanıyor. Kalbini taşlaştırıyorsun sonra, adi insanoğluna o fırsatı bir daha vermiyorsun, değil kullanmak, en ufak bir şey bile isteyemiyorlar. Eh, aydınlığa ulaşmak için önce karanlıktan geçmek lazım.
      bright-wizard
      Neyse ki on yıl parça garantim var
       atakancavdar
       Bu olayı yaşadığım için artık kimseye bulaşmıyorum. Çünkü uzun zaman kendine gelemiyorsun
        absurdizm
        kullanıldığımı fark ettikten sonra erkeklerle aynı ortamda bile bulunamadım. hemen bir titreme ve ağlama hissi oldu
         sedefartuny
         Genelde o an içerisinde değil ama sonrasında uzun uzadıya düşününce "Ben bunu neden yaptım şimdi?" diye sorduğumda kendi kendime anlarım. Hayır diyememek böyle bir şey işte.
          agac-ceviz
          Evet benimde oldu zor günlerinde herkesin yanında oldum... hatta en son böyle bir durum yaşadım ama genelde hissederim sans veririm uzak durun bu insanlardan aslında göründükleri gibi değiller
           benita
           Çok geç olmuştu
            badideasensei2
            Zamanla insan ilişkilerinde bağlanma sorunu ya da değer vermeme olarak bana geri yansıdı. Birine ya da çevrendeki insanlara değer veriyorsun ama kaşığı onlar atıyor, kullanılıyorsun, yarı yolda bırakılıyorsun. Alıştım zamanla kendi içime çekildim. Son zamanlarda iyiyim ama. Bu yaşadıklarımı bir daha yaşamamak için ders çıkardım. Her şeye rağmen kullanıldığımı sezersem direkt sileceğim.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.