Küçücük Öğrenciyi Evire Çevire Döven Öğretmen
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   busecikcik
   bu neyin kini anlamıyorum ya sabah sabah sinirlerim bozuldu...
   https://twitter.com/sputnik_tr/status/1473728358714380297
   https://twitter.com/sputnik_tr/status/1473728358714380297
    asit
    Ya şu görüntüyü izlemez olsaydım sabah sabah. Derse girip çıktıkça gözümün önüne geliyor. Bu çocuk ne yapmış da bu kadar gözün dönmüş olabilir ? Ne yaparsa yapsın karşılığı bu olmamalı. Öğretmenlik şöyle dursun bu insanlık bile değil. O çocuk sınıfa girdiğin andan itibaren emanet sana. Okuduğu eğitim biliminden, psikolojisinden zerre haberi yok davarın. Çocuk muhtemelen ömür boyu taşıyacak bu travmayı ve bir daha okula gitmek istemeyecek. 90 ve öncesi kuşaklar iyi bilir eğitim kurumlarında dayak o zamanlar daha yaygındı. O nesli de bunun gibi müsveddeler mahvetti. Bazı anne babalar hâlâ o dönemi savunuyor ve dayak olmadan olmaz tarzı savunmalar yapıyor. Bir parça anlayabiliyorum disiplin demek istiyorlar ama bu kesinlikle şiddet demek değil. Çocuk o zaman daha çok içine kapanıyor ve özgüveni kırılıyor. Çocuğunuzu şiddete maruz bırakmayın. Sessiz sessiz odasına çekilmesini seyretmeyin, gidin sorun okulda neler yaptığını ve neler olduğunu, sohbet tadında tabiki. Hesap sorarak değil. Ve öğrenciler bu durumlarla karşılaşınca ailenize bildirin, onlarla konuşun. Müdürlüğünüze olmazsa bağlı olduğunuz milli eğitim müdürlüğünüze şikayette bulunun.
     hulyali_qiz
     bu çocuk sana ne yapmış olabilir pislik herif!
      kalpci
      Eveeeet bir sosyopat nereden tanırız? Bakalım; 0,11 - 0,13. sn arasında "döner tokat” ile zavallı küçüğü haz güdüsünü bastırmak için darp etmesinden tabii ki. Oyun oynuyor aslen. Bu kişi net bir sosyopat, araştırın eşinde ve kendi çocuklarına da aynısını yapmıştır. Bu şahsın öğretmenlik yapmasını engellemeyen toplumun düzenini skym. Tabii ki serbest kalacak, çünkü neden? Biz surelerle, dualarla yönetilen bir toplumuzda ondan. Yapılması gereken bu şahsın öğretmenlik lisansını iptal edip önce rehabilite etmek, izole etmek, yakın takip etmek gerekir. Aksi halde birini öldürecek.Gelişmiş toplumlar bunu yapar. Ekonomi bokundan önce bunlar yapılır. Dikkatinizi çekiyormu bilmiyorum ama bunlarınyapan toplumlarında ekonomisi paralel iyi. Neden acaba?!
       sairsel
       Bu ne kadar vicdansızlık, böyle eğitimci mi olur?
        eefenizz_
        O öğretmeni evire çevire sikmek lazım
         cinayetvaraga
         Eğer bu çocuğun anası babası bu adamı hastanelik edene kadar dövmezse adalet yerini bulmaz! o.çocuğuna bak nasıl vuruyor yavrucağa. hayir bir çocuk bir yetişkini sinirlendirmek için ne yapmış olabilir. adamın psikolojisi sorgulanmalı! ah elime geçirsem seni de diri diri tırnaklarını çeksem amk un şerefsizi. yükseldim yine.
          abdes_terligi
          BU PİÇ NASIL SERBEST
           derinfeylesof
           Ya bu nasıl bir gözü dönmüşlük kendi evladının olmasını geçtim hiç mi yeğenin akraban yok. El kadar çocuğu nasıl dövme bu
            gossipdio
            Bunlara kim öğretmenlik haklı veriyor. Bu çocuğun ailesinin yerine olsam adamı attırana kadar uğraşırdım. Küçücük çocuk sarı kazaklı hocaya helal olsun birisi kapıyı açıp geri kapattı
             eflayilmaz
             Abi korkunc ya siz eğitimden zerre anlıyorsanız ben kafamı kiricam 0 pedagojik bilgi 0
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.