Korona'ya Mektuplar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   absurdman
   Sevgili Korona, Bugün evden çalışmamın ikinci günüydü, olmayan bir düzenim vardı ve onu bile mahvettin iki günde teşekkür ederim. Bugün bir yandan mesai yaparken bir yandan banyodan gelen esrarengiz bok kokusuna karşı çözümler türettim. Alt kat komşudan geliyordu galiba gider borusunun üstünü kapattım. Alışverişe çıkmam lazım ama beni görenler aa mala bak panik alışverişi yapıyor derler diye çıkamıyorum. Bi de kesin ben dışarı çıksam çıktığım gibi sokağa çıkma yasağı gelir. Allahım inşallah gelmez öyle bişey. Bir süre babamın yanına gitmeyecek durumda olsam seni seve seve bünyeme kabul eder, bir güzel bağışıklık sistemimle döğüştürürdüm. Ağzını burnunu kırdırırdım senin. Sana immune olur öyle gezerdim ama işte mümkün değil bu aralar. Senden çok bıktım, tez zamanda sana çare buluruz da bir daha seni hatırlamayız bile inşallah Korona. Gözlerinden öpüyorum.
    old-but-ozge
    Sevgili Korona Kilo vermeye çalışıyordum, sayende düzenim alt üst oldu. Hareket ediyordum en azından o gitti, az yemek yiyordum o direncim de gitti. Bir hafta daha böyle devam edersem rahat 5 kilo alırım. Onun dışında evde oturmak güzel en azından huzurum yerimde. Sevdiklerime bulaşmandan ölümüne korkuyorum ama karşıma çıksan ağzına sıçarım senin. Burayı terk et.
     lalinsu_
     Sevgili Korona... senin yüzünden kilo aldım ve veremiyorum. Uyku düzenim bok oldu saat 5 de yatıp 12 de kalkıyorum (oda 12:30 da dersim var diye). Senin yüzünden evdeki aile bireyleriyle kavga ediyorum. Şu sokağa çıkma sadece çarşamba günü var ya he işte orda bana bulaşırsan senin ağzına ederim. bide sınıftaki herkese bulaşabilirsin serbest ama kardeşim hariç. Bak eğer senin yüzünden ceza yersem cidde hiç acımam dökerim kolonyayı görürsün. şimdi al dikenlerini git başka yere ve düşmanlarıma... hadi eyv...
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.