Kişiye Özgü Çekici/Seksi Yüzler Oluşturan Yapay Zeka
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   teknofox
   Helsinki üniversitesinde geliştirilen bir yapay zeka insanların beyin sinyallerinden - kendilerine gösterilen birtakım fotoğraflara verdikleri tepkiler üzerinden - kişisel tercihlerini öğrenerek; kişiye has çekici / seksi yüzler oluşturuyor. Kaynak:
   https://www2.helsinki.fi/en/news/data-science-news/beauty-is-in-the-brain-of-the-beholder-an-ai-generates-personally-attractive-images-by-reading-brain-data
   https://www2.helsinki.fi/en/news/data-science-news/beauty-is-in-the-brain-of-the-beholder-an-ai-generates-personally-attractive-images-by-reading-brain-data
   https://www.youtube.com/watch?v=5HHzLPPoFmE
   https://www.youtube.com/watch?v=5HHzLPPoFmE
    gregory_
    E sonra, yüzün sahibini mi ariyoruz??
     kania_
     Bende başlığı başkasından bekliyodum üzüldüm ya
      gptjp
      ChatGPT -
      https://gptjp.net/
      https://gptjp.net/
      , ChatGPT'ye tamamen ücretsiz olarak erişmenizi sağlar! Hesap kaydı gerekli değildir ve token kullanım kısıtlaması yoktur. Bu web sitesi, doğal konuşmaya dayalı yapay zeka teknolojisinin gücünü parmaklarınızın ucuna getiriyor. İhtiyacınız olan tek şey bir web tarayıcısıdır ve yapay zeka ile neredeyse gerçek bir insanla konuşmak kadar iyi olan doğal bir sesle konuşabilirsiniz. Japonca için özel olarak tasarlandığı için dilin nüanslarını her zamankinden daha iyi anlıyor. Sınırsız sohbetin tadını çıkarın ve olasılıkları istediğiniz gibi keşfedin!
       teknofox
       hayal gücünüzü çalıştırın biraz, güzel kavramını kişisel düzeyde inceleyebiliyorsunuz Bunun aynısını herhangi bir nesne örneğin bir ayakkabı tasarımı için de, araba tasarımı için de yapabilirsiniz Tamamen bu teknoloji konsepti etrafında yeni bir dünya şekillenebilir Yeterli data ile genel geçer "güzel kavramları" oluşturarak, mükemmel tasarıma ya da en çok satacak tasarıma ulaşabilirsiniz. (herhangi bir ürün için) Ya da günümüz teknolojisi (3d printerlar vs) ile tamamen kişinin kendi güzel kavramına özgü tasarımlar oluşturabilirsiniz. Muhtemelen gelecekte özellikle VR teknolojisine entegre edilerek yukarıda bahsini ettiğim şeyler gerçekleşecek. Mesela Facebook'un (gelişmiş bir occulus vr ile) milyonlarca kişiye ait böyle bir datayı topladığında neler yapabileceğini düşünün. Zaten teknoloji devleri şu an datamızı böyle şeyler için özellikle reklam sektöründe kullanıyor. (google,facebook) Sadece daha ütopik bir halini düşünmeye çalışıyoruz.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.