Kimle, Nerde, Ne Yaptınız Oyunu (dio Kullanıcıları)😊
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   galatasaraylibircivciv
   kiminle nerde ne yaptınız Part 3 ' e hepiniz hoşgeldiniiiizzzzz biliyorsunuz part 2 de diocuların ismini aldim ve kiminle kısmında yer alıyorlar yapmanız gerekenler ; Tc kimlik son 3 hanesi Okul no son 3 hanesi Tel no son 3 hanesiyle seciyoruz ve aşağıya yazalim bakalım neler çıkacak ayyy çok heyecanlandım :)) Yardımında emeği gecen black ve karolunitaya teşekkürler 😘🌷 Kimle ( KIZLAR İÇİN)? 1= berat albayrak 2=mersinli 3=gregory 4=talihsizinteki 5=black 6=timuti 7=eefenizz 8=eski_bi_tanıdık 9=paradoks 0=johnny Sins (diocu kalmadı kızlara kıyağım) Kiminle (ERKEKLER İÇİN)? 1= kania 2= Galatasaraylıbircivciv 3= Gizem 4= moon-night 5=karolunita 6= muzlu -pasta 7= sezgy 8= absurdizm 9=lara 0=busraawashere Nerde ? 1= sahilde 2= eğlence parkı 3=orman 4= ada 5 = disko 6= gece kulübü 7= otel 8=Tatil 9= evde 0= araba Ne yaptınız ? 1= dedikodu yaptık 2= dans ettik 3= seviştik 4= yattık 5=öpüştük 6=içki içtik 7=maç yaptık 8=bakıştık 9= sarıldık 0=yastık savaşı
    galatasaraylibircivciv
    Tc no 552 Black' le diskoda dans ettik :) Okul no 999 Padadoks' la evde sarıldık :) Tel no 773 Eefenizz ' le otelde seviştik ( gizem başıma neler getirdin sen böyle )
     gregory_
     Sezgy ile discoda yattik. Absurdizm ile arabada sevistik Gizem ile eglence parkinda öpüstük.
      visnelikapkek
      Böyle bir listede adım olmadığı için çok mutluyum🤞🏻🌸
       moon-night
       tc no; eski_bi_tanıdık ile gece kulübünde içki içtik okul no; timuti ile gece kulübünde maç yaptık telefon no; black ile ormanda sarıldık
        monaiman
        Efenizle arabada seviştik. Bu ne olm ben bu yolda iyice kerhanede çalışan oldum.
         sezgy
         Tel no; Jonny Sinsle otelde maç yaptık. ashhashsbah Tc no; Mersinli ile arabada yastık savaşı yaptık. Mersinli vs. Sezgy djelndkendşsnddodjd Okul no; Black ile sahilde maç yaptık. Keyifli..
          timuti
          tc 936 lara orman içki içtik tel.963 lara gece clubu seviştik
           kania_
           Tc no. Talihsizin teki ile adada içki içtik. Okul no. Gregory ile evde yastık savaşı yapmışız(vay canına) Tel no. Gregle arabada seviştik.
            berat_albayrak_
            Okul no: 306 Gizemle arabada kolonya içtik TC 498 Moonla evde bakıştık Tel no 924 larayla eğlence parkında yattık (uyuduk anlamında)
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.