Kimi Tanımak İstersin?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eo110
   Bu gibi platformlarda fikir belirten ve herhangi bir duygusunu paylaşan arkadaşları çok merak ederim.Bu fikirlerin, duyguların arkasında nasıl bir insan olduğu her zaman ilgimi çekmiştir.Bu insanlar her zaman gizemli gelmişlerdir bana🙂 Bilgi ve tecrübe konusunda kendimden üstün gördüğüm kişilere de ego yapmadan saygı duyarım. Benim tanımak istediğim ve birçok kişinin de tercih edeceği gibi ve naçizane sebeplerini de belirttiğim kişiler ; Tsukyomi (sosyalist,.....) Gregory ( Anarşist ) 🙂 Patroniçe ( Sivri dilli,renkli kişilik) Kitaptakikurt ( İyi bir okur) 👈🏿 Palmiye ( Ilımlı,Kamu personeli ) gibi arkadaşlarla oturup sohbet etmek isterdim. Sizin de merak ettiğiniz kişi veya kişiler varsa eğer yarın buluşma imkanın olsa bu kişiler kim olurdu?
    _gizem_
    BURADAN MI karolunita moon uğur kania eflatun galatasaraylicivciv fln
     kania_
     Ben nerdeyse herkesle konuştuğum için öylee tanımam gereken insanlar kalmadı aslında bi kaç tane varda utanıyom konuşmaya napim utangaç bi kızım artık onlarada konuşmıyım en iyisi(çok düşündüm ve buldum jnvfjnvfjf yüz yüze gizemle tanışmak isterdim sonra lütfen-ama ha bide alpollon,bide uğur vardı lan muhammed talhağğ seni nasıl unuttum)
      karolunita-
      Öncelikle biricik karım Mooniçem Hoocjjcjcam Paralelişkom Ali rdtzrhxrhxhf Uğur Lütfen-ama Efla_tun Galatasaraylibircivciv Ve tabiki badem ile yavrusu fhxgxjgj
       deniz006
       Atarürk ve bazı peygamberlerimizi...
        takmazuguramatakar1
        Atatürk, nicola tesla ve Muhammed talhea
         badideasensei
         Tsukyomi Gregory Ceviz abla Kaanın teyzesi Bademi çok merak ediyorum dkdsldmkxms
          takmazuguramatakar1
          Gregory abi 🍻 Tsuyomi Moon Uzgun sari papatya Efenizz Karo Kayberkay Badem ve Junior bademcik Mersinli33 Kanada da bir Yusuf Kania çok bilmiş değil çok bilen Muzlu pasta Mr lawyer kk Gizem Eo abi Eflatun
           tsukyomi
           Gregory'le beni aynı masaya koy, kafan yansın sdfgh. Tanımak değil de, ben Bademka'yı merak ediyorum, nasıl ulaşıyor bu kafaya desin hele. Hakikatten korkmayan bu arkadaşımızı TSK ile ziyaret etmek hoş olurdu.
            a.l.p.o.l.l.o.n
            Işık veren gölge olmuşum. İsteğimi gerçekleştirmişim :) Benle isteyen tanışabilir ben biriyle tanışmak istemiyorum.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.