Karantina Döneminde Kaybedilen Belli Başlı Yetiler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Çok uzun zamandır evden çalışıyorum, bugün ofise uğramam gerekti. İnsanları duyamadığımı farkettim. Sağlıklı iletişim kuramadım kimseyle. Maskeli birini duyma yetilerim kaybolmuş resmen. Asosyal bir yaşamla birlikte insanlarla nasıl konuşulur, nasıl konu açılır unutmuşum. Çok uzun zaman mapushanelerde yatan insanlar falan geldi aklıma ve cezalarının bittiği o ilk günü düşündüm uzun uzun. Sosyal hayat neydi? Topluma nasıl adapte olunurdu? gibi sorularla boğuştum. O derece etkiledi beni bu durum. Sosyal hayata bu kadar uzaklaşacağımı asla tahmin etmezdim. Makyaj yapmayı da unutmuşum, rimelle gözümü deşiyordum bugün nerdeyse. Düz taban botlarımla bile yürümekte zorlandım. Evet bugün berbat bir gündü. Mağaramdan çıkmış gibi hissediyorum kendimi evet.
    asit
    haftada en az üç dört halısaha maçı yapardım. şimdi yürüyerek markete bakkla git gel yaptığımda bacaklarım iğneleniyor yanlardan:(
     arbi
     Konuşmayı unuttum ag
      cinayetvaraga
      fiziksel kondisyon. bu yaşma kadar hiç kilo sorunum olmadı ve hiç muazzam boy-kilo dengesini bozmadım. ama karantinadan beri 4 - 5 kilo bareminde aldım ve göbek oldu. metabolizmam acayip dengesiz, nasıl toplayacaz bilmiyorum.
       nickimdebileolmaz
       Akıl sağlığı.
        kaaninteyzesi
        sütyen takma yetisi
         sedefartuny
         Skinny pantolonlarımı giyemiyorum artık. Teşekkürler korona. Kilo almadım, oluyor hepsi çok şükür ama o rahatsızlığa tahammül edemiyorum, bacaklarımı ağrıtıyor. Aylarca pijama altı ile yaşamanın bir bedeli olacaktı tabii.
          busrawashere
          dışarıdaki insandan korona bulaşır diye yüzüne bakamıyorum amk, dışarı çıktığımda tek manzara ayak ucum
           mrlawyerkk
           Otobüs hatlarını unutmak, otobüsle nereden nereye kaç dakikada gidilir, hangi durakta inilir, hangi aktarmalar kullanılır hepsi resetlenmiş bende. Oysaki ezbere bilirdim. İnternette arama yapmak durumunda kaldım geçenlerde ve kendimi başka bir ülke için seyahat hazırlığında hissettim. Tuhaftı.
            gamze_klc
            Pisikoloji ve uyku
             kedisesii
             yolda yürürken ne yönden araba gelcek diye deliye dönüyorum :D
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.