Karantina Döneminde Kaybedilen Belli Başlı Yetiler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Çok uzun zamandır evden çalışıyorum, bugün ofise uğramam gerekti. İnsanları duyamadığımı farkettim. Sağlıklı iletişim kuramadım kimseyle. Maskeli birini duyma yetilerim kaybolmuş resmen. Asosyal bir yaşamla birlikte insanlarla nasıl konuşulur, nasıl konu açılır unutmuşum. Çok uzun zaman mapushanelerde yatan insanlar falan geldi aklıma ve cezalarının bittiği o ilk günü düşündüm uzun uzun. Sosyal hayat neydi? Topluma nasıl adapte olunurdu? gibi sorularla boğuştum. O derece etkiledi beni bu durum. Sosyal hayata bu kadar uzaklaşacağımı asla tahmin etmezdim. Makyaj yapmayı da unutmuşum, rimelle gözümü deşiyordum bugün nerdeyse. Düz taban botlarımla bile yürümekte zorlandım. Evet bugün berbat bir gündü. Mağaramdan çıkmış gibi hissediyorum kendimi evet.
    cinayetvaraga
    fiziksel kondisyon. bu yaşma kadar hiç kilo sorunum olmadı ve hiç muazzam boy-kilo dengesini bozmadım. ama karantinadan beri 4 - 5 kilo bareminde aldım ve göbek oldu. metabolizmam acayip dengesiz, nasıl toplayacaz bilmiyorum.
     busrawashere
     dışarıdaki insandan korona bulaşır diye yüzüne bakamıyorum amk, dışarı çıktığımda tek manzara ayak ucum
      arbi
      Konuşmayı unuttum ag
       sedefartuny
       Skinny pantolonlarımı giyemiyorum artık. Teşekkürler korona. Kilo almadım, oluyor hepsi çok şükür ama o rahatsızlığa tahammül edemiyorum, bacaklarımı ağrıtıyor. Aylarca pijama altı ile yaşamanın bir bedeli olacaktı tabii.
        asit
        haftada en az üç dört halısaha maçı yapardım. şimdi yürüyerek markete bakkla git gel yaptığımda bacaklarım iğneleniyor yanlardan:(
         nickimdebileolmaz
         Akıl sağlığı.
          ceviz-agaci
          Uyku konusma devamlı korona olmuşum gibi hissetmek
           kaaninteyzesi
           sütyen takma yetisi
            kentasdiz
            20 kilo aldım artık 6 aylık hamile bayan gibi bir göbeğim oldu. Ayrıca boyun düzleşmem arttı. Sevgiler Corona
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.