56
7.1.2021
Kan Donduran Olay: Kızının Çocuğunun Babası Olduğu DNA Testiyle Doğrulandı
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dio-gundem
   Karpuzlu'nun kırsal Tekeler Mahallesi'nde çiftçilik ve besicilik yaparak geçimini sağlayan E.K.'nin, 5 çocuğundan biri olan Ö.K. (17), geçen 3 Ağustos akşamı inekleri sağacağını söyleyerek, evlerine 20 metre mesafedeki ahıra gitti ve bir daha geri dönmedi. Jandarmaya kayıp başvurusunda bulunan baba, sosyal medya hesabından gözyaşları içinde yardım çağrısında bulundu. Ö.K., 64 gün sonra Tekeler Mahallesi'ne 3 kilometre mesafedeki başka bir mahallede kaldığı evde jandarma tarafından bulundu. Ö.K., ifadesinde, evli olan ablası H.A.'ya öz babası E.K.'nin cinsel saldırda bulunduğunu, kendisine de saldırabileceğini düşündüğü için evden kaçtığını söyledi. Jandarma, babayı gözaltına aldı. İfadesine başvurulan H.A., öz babasının kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu doğruladı. E.K. tutuklanırken, Ö.K. devlet korumasına alındı. Tutuklu E.K. hakkında hazırlanan iddianame Aydın 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nce kabul edildi. İddianamede E.K.'nin öz kızına 2017 yılının ağustos ayında "Sen bunu kimseye söylemeyeceksin, bunlar aramızda kalacak" diyerek uyku ilacı verdiği ve tehdit ile cinsel saldırıda bulunduğu anlatıldı. 6 ay sonra H.A.'nın hamile olduğunun ortaya çıktığı, karnı şişen genç kadının olayı çevredekilerden saklamaya çalıştığı, doğum yaptıktan sonra da cinsel saldırıya uğradığı anlatıldı. H.A.'nın 2 yaşındaki çocuğuna yapılan DNA testinde babanın E.K. olduğunun belirlendiği ifade edilen iddianamede E.K.'nin ‘nitelikli cinsel saldırı’ suçundan 22 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması istendi.
   https://onedio.com/haber/kan-donduran-olay-kizinin-cocugunun-babasi-oldugu-dna-testiyle-dogrulandi-950566
   https://onedio.com/haber/kan-donduran-olay-kizinin-cocugunun-babasi-oldugu-dna-testiyle-dogrulandi-950566
    busrawashere
    nası bi' yerde yaşıyoruz amk, cidden güneş mı tersten doğar artık bunlar mı da ne oluyorsa olsun
     me_out_bye
     Eski masum köyler kırsallar sapıtmış artık. Köylere asla akıllı telefon internet gelmemeliydi. Zaten az insan var.... - Genelevi fahişesi olmayıncada herkes birbirine saldırır olmuş. En yakında kim varsa gözünü kime diktiyse. Komşu momşu akraba aile demeden neler neler ACAYİP korkunç. Bu saatten sonra köye gidilmez mk. Gidersenizde 1 adet pompalo tüfek ve döner bıçağı bulunsun yakınınızda her daim. Elini atınca alacak mesafede. Belki yaşarsın o zmn belki 🤔 Yoksa kötü gerisi. Kaçacal yerde yok çk kadar yer herkes birbirini biliyor. Milletin kari kocasını samanlıkta mı dersin. Baya korku filmine dönmüş eski tatlı masum oralar. Koca tarladayken kendi evinde mi dersin. Amcaogulları dayılar öz akrabalar mö dersin? Birde herşey normalmiş gibi sonra misafirliğe gelen sırıtan mi dersin kocanla babanla konuşan. Puh mk. -- Şehir hayatı. Melek Azizler şehri kalır.
      ezgizm
      Kırsal kesimlere jandarmayı dışarı çıkanlara ceza yazması için değil, insanların güvenliğini sağlaması için sık aralıklarla gönderdikleri zaman en azından bazı kadınlarımız, insanlarımız rahat nefes alabilecek.
       birbakisatti
       nefret ediyorum bu toplumdan
        kania_
        İşte ne kadar rezalet bir toplumumuz var
         raselika
         Kanım dondu okurken. Bunlar nasıl şeyler benim aklım almıyor bir noktadan sonra. Öz baba bunu evladına nasıl yapabilir. Böyle bir eğilimi varsa neden tedavi almaz. Hepsinin ayrı ayrı düşünülmesi gerekiyor. O kadın da zaten bu saatten sonra yaşamıyor gibi bir şey olur. Nasıl atlatacak ki yaşadıklarını.
          pillowtalk
          Yani düşünüyorum bu gibi aile içinde gerçekleşen durumların önüne nasıl geçilebilir diye ama bulamıyorum. Sadece gözümüze çarpan biri bu. Babasından, abisinden, kuzeninden, kardeşinden her türlü psikolojik, fiziksel ve daha korkuncu cinsel şiddet gören kadınlara öylesine üzülüyorum ki elimizden tepki göstermekten fazlası gelse keşke.
           rarero
           Gerekli cezalar elbette yeterli gelmeyecektir ama benim derdim buna uğrayan kadın. O kadının çok ciddi psikolojik destek alması gerektiğini düşünüyorum. Yoksa ömür boyu yaşadığı bu travmanın etkisinden çıkamayabilir.
            ozymandiase
            Eğitimsiz kesimden her şey beklenir kardeşim bu ülkede. Eğitimin temel olduğunu bu yüzden savunuyoruz. Böyle kapalı aile yapılarında çok oluyor böyle şeyler birine denk gelmişiz sadece. KAdın da korkusundan sesini çıkaramıyor ve yıllarca bu durumu çeken kadınlar var. Başına gelen şeye çözüm aramayı öğrenmiş olsalar en azından daha erken kurtulabilirler. Ya da ses çıkartmayı öğrenebilirler. Çok yazık. Hayatı karardı şimdi kadının. Kim çekip alabilir ki onu bu karanlıktan...
             roar
             Allah bunu yaşatanların, böyle bir eğilimi olup tedavi olmayan ve öz evlatlarının, yakın ailesinin hayatını karartan herkesin topluca belasını verse de rahatlasak ya. Bu olaydan sonra ne kadın artık toplum içine çıkar ne ailesi toplum içinde bulunur. Tamamen bir aileyi yok eden berbat bir olay. Diğer aile bireylerine sabır, kadına da psikolojisini toparlayabilmesi için acil şifa dilerim. Bunu yaşatan pislik de en ağır şekilde yargılanır umarım.
              cinayetvaraga
              böyle haberleri okuyamamak gerek. yani okurken sesimizin titremesi lazım ama öyle alıştırılmışız ki üzülüyoruz ve istemeden sonraki habere tıklıyoruz. lanet olsun böyle insanlığa da, lanet olsun o çocuklara bu hayatı yaşamak zorunda bırakanlara da!
               gizemlicikolat
               Kızından tahrik oluyor adam biz başörtüsü hala ülkede konuşuyoruz mesela... Bu ülkede en çokta ahlaktan edepten bahseden kişilerden çıkar bu aşağılık olaylar. Neden çoğunlukla kırsaldan duyuyoruz bunu? Cinsiyetçi ve muhafazakar yetiştirilme tarzı hep ters tepiyor. Ailede eğitim şart!
                sairsel
                İnsan ne söyleyeceğini bilemiyor!
                 peripedia
                 Şaka mı bu? Nasıl insanlarsınız siz? Nasıl babasın? Yavrusuna bunu nasıl yapar? Nasıl bu gözle bakar bir insan bir baba? Boşuna evlilik ve çocuk öncesi akıl ve ruh sağlığı testi yapılsın demiyoruz.
                  detokssuyu
                  Bu toplumun bir ferdi olmak daha ne kadar katlanılamaz bir hal alabilir diye merak etmekteyim. Zihnim, kalbim ve midem kaldırmıyor artık. Bunlar nasıl hayatlar böyle??
                   sedefartuny
                   Bu iğrençlikler haberleştirilmesin artık ne olur. Evet haber değeri, evet kamuoyu bilmeli ama tahammülümüz kalmamıştır. İçerisinde bulunduğumuz topluma yabancılaşmaktan, nefret etmekten yoruldum artık. Bunlara belalar okumaktan da.
                    nykskaos
                    Bir adet o.ç yaptığı yaratıklıkla kızının, kardeşlerinin, karısının, doğan çocuğun hayatını, geleceğini, akıl ve ruh sağlığını, uykularını, hayallerini, umutlarını sökerek, paramparça ederek alabiliyor. Üstelik bu baba. Baba ya! Baba amk baba!
                    /
                    0

                    Tarihe Göre

                    İçerik bulunamadı.