Kadınların 'Yok ya Ben Mastürbasyon Yapmıyorum' Yalanı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   deniz006
   Erkekler genelde kendilerini tatmin ettiklerini bu kadar rahat ve kolay söylerken biz kadınlar neden mastürbasyon yaptığımızı saklama ihtiyacı duyuyoruz gerçekten merak ediyorum. Erkeklerin ballandırarak anlatıgı şeyi biz kadınlar hep yok ya ben yapmıyorum. Ne mastürbasyonu ya biz öyle şeylere ihtiyaç duymuyoruz gerçeğini yapıyoruz diyerek gülüp geçmesi bana garip geliyor gerçekten. Yani yapıyoruz kızlar şimdi kendimizi kandırmayalım ama neden saklama ihtiyacı duyuyoruz yani en azından arkadaş ortamında sohbet muhabbet açıldığında...
    kania_
    Bu konuyu bağır çağıara sınıfta söyleyen Çağdaş Allah seni ıslah ede çocuğum
     patronicee
     Ben yapmıyorum!
      eski_bi_tanidik
      Neden olabilir? Toplum baskısı
       asit
       Ataerkil ve baskıcı bir toplumda yaşıyoruz bu yüzden olabilir. Diğer taraftan erkeklerin ballandıra ballandıra anlatmasına da tanık olmadım hiç. Ayrıca erkek kadın farketmez niye anlatma ihtiyacı duyulur onu da anlamış değilim. Neyse tek elle yazmak yok zor oluyor uzatmayayım.
        efla_tun
        çevresindeki insanlar yapıyorum deyince mal gibi bakmasa herkes çıkar söyler
         me_out_bye
         M4l bir yerde yaşadığından cahillikten güvenliğin olmamasından. Öyle deyince huaaa deyip sapığın birinin senin peşine takılacağindan. Erkek söyler. Çunku kadindan korkmaz. Kadin ona bir şey yapmaz zarar vermez. Guler geçer rahatsız olur göz devirir slk der geçer vs. Kadından duyunca HUAAAAA YAPIYOMUS YAPIYOMUS BIZE VERIR MI ACABA HUAAA TAKIP EDELIM yapacagindan duydugu andan beri kadına salça olacagindan kız bu toplara girmez. Çenesini kapatir evde ne yaparsa yapar. M4l bir yerde yaşadigin insanlik olmadigi aptal saptal hareketler dusunceler oldugi icin. Ayip gunah vs saldirmak taciz. -- +Toplumsal cinsel rol biçimi Erkege ski ERKEKLİK HOAAA bebekken ciplam fotosunu çek goster. Indir goster amcalara. Al salla sokakta giderken garc gurc kariştir bu delikanliliktir malı meydanda olur adamin vs malliklar pislikler. Kadina ayıp sus kadinin organi şeydir aman bacaklarini kapa uzun bise giy saldirirlar. Sen soyleyemezsin sen kızsın ayip. Ne bicim konuşuyor ors. Musun falan terbiyesiz falan öyle işte. Rol biçmişler. +Herkese yayması gerekmeyen bir bilgi oldugu için. Özel hayat ozeldir. Kendi basina ya da bikac kisi ile konuşursun oyle işte. Ama muhabbeti acildiginda uygun ortamda guvende iken bile konusamiyorsa? Evet bu normal bir şey insanlar yapar. Bende yapiyorum diyemiyorsa yalana başvuruyorsa. Bundan gelişmemişlikten işte. Bastirilmıs yanlis ogretilmiş. Yanlis duşunceler hisler +fazla utanma vs.
          littlejohn
          Yapanlar ciksin yapiyorum desin kardesim bu ne :D
           kayaca
           Benim son zamanlarda tanıştıgım kişiler hiç utanmadılar ya ne zaman konuşsak açıkca söylediler ve genel kanı kadınların libidosu ve kendilerini tatmin etme ihtiyaçları son zamanlara göre belirgin bir şekilde arttı. Pandeminin de etkisi olabilir diye düşünüyorum... Ayrıca erinmedim size Mastübasyonun 5 Yararını İletiyorum Kadınlar :) Mutluluğu arttırır. Mastürbasyonun en önemli yararı aynı zamanda en belirgin olanıdır. Cinsel ilişkiden daha fazla keyif almanıza yardımcı olur. Stresi azaltır. Adet ağrısını rahatlatmaya yardımcı olur. Sağlığınızı geliştirir. Daha ne olsun. İyi orgazm ve iyi tatminler diliyorum buradan tüm kadınlara... Ayrıca bedeninizi ve kendinizi sevin!
            karolunita-
            Valla ben yapıyorum ve açıkça da söylerim niye saklim ki?
             cesuryurek-
             Yaaa son zamanlarda konuştugum kızların çogu emin olun erkeklerden daha azgın öyle bir yapıyorlar ki aklınız durur. Kızlar 3-1 takar bize yani o derece...
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.