İtiraf Köşesi: Bugüne Dek Yaptığınız En Kötü Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yodainwonderland
   Günah çıkarma amaçlı açılmış bir başlıktır bu bilginize.. Şöyle ki beni pederiniz olarak görebilirsiniz ey dio halkı. Sizleri perdenin arkasına davet ediyorum. Ama öncelikle siz benim pederim olun döküleyim şuraya. Şimdi bundan 10 15 yıl evvel şöyle bi olay yaşandı. Babamla beraber yaşıyorum evin iki oğlundan biriyim. Abim o sıralar yurtdışında okumaya gitmişti, ben de evin öğrenci oğlu olarak babam da çalıştığı için evde geçirdiğim vakitleri temizlik yemek öğrenmeye harcıyordum. Uyuz akraba diye bi illet var, allah uzak etsin cidden kanserli hücre gibi insanın iliğini emiyor. Neyse bende de bi amca var ki amca demeye bin şahit ister. Bizim eve anca yaaçlıktan yemek yemeye ya da parası biterse pederden borç almaya gelir. Bu geldi, akşam 9 suları.. Oturuyoruz, geldi geleli bana karı yakıştırması yapıyor. Hayır işin komiği, bunu kötü ya da ayıp bişey gibi de algılamıyorum ama adam o kadar cahil ve yobaz ki, ev işi yapıyor olmamı kadınlık benzetmesiyle aşağılıyor. Neyse işte bu yarım saat bi saate yakın geçti dalgasını,yok şöyle kıvırt bide yok bizim kadın bu kadar iş yapmıyor da yok bilmem ne. Babam da pamuk gibidir kimseye höt demez. O da sabretti sabretti sonra da oğlum sen bi git kahve yap amcana sonra geç dersine otur dedi. Ben de o sinirle geçtim mutfağa, elim ayağım titriyo. O dönem de yaz, bizim ev de izmirin meşhur sivrisineklerinden nasibini aşırı alan bi ev.. Neyse kahveyi yaparken bi baktım sivri sinek ilacı orda bana göz kırpıyo. Dedim gebersin lan bu. Aldım önce insaflı insaflı iki üç fısfısladım kahvenin içine, sonra bu bana içeriden demesin mi ''NAPTIN LAN KIVIRTAK, GEL DE Bİ MASAJ YAP AMCANA'' sinirden gözüm bir döndüü, ben şişenin ağzını açtığım gibi boşalttım içine kahvenin. Tadını bastırsın diye düşünüp basıyorum şekeri de. amca beye bunu götürdük zıkkımlanıcak. Diyo ki bu çok ekşi eskimiş kahveniz. yok dedim ayyaş, alkolden dilin yanmıştır iç sen iç.. Bu içti mi hepsini.. Yarım saate ööööööööööööğ ööğ çok kötüyüm demeye başladı mı... peder panik. ben bi yandan mutluyum ama az da gerilmedim değil. aldık bunu arabaya indiricez. ayı gibi olduğu için taşıyamıyoruz da, o an merdivenden inerken bi suratına baktım omzlarından ben ayaklardan da baba tutuyodu. bi iğrendim. cinnet mi geçirdim, sinirlerim mi dile geldi noldu bilmem ama ben bunu bıraktım. kafayı da tak merdivene vurdu. az kanadı da cok bişe olmadı hıyara. neyse hastaneye gitti bunlar. ölmemiş. buna çok üzülmüştüm. köttü biliyorum ama çok da içimde kalmıştır ne zaamandır anlatamama olayı. ohhh rahatladım. (bu arada hala yaşıyo dağ ayısı)
    eliymalik
    bi keresinde bir tane youtube videosuna dislike atmıştım.
     sadolatte
     Bir kız sevdim arkamdan hakaret etti. O yüzden 4 yıl sevemedim. Sonra bir kız sevdim o konuşmadı benimle. Onun da etkisi 2 yıl sürdü. Hazırlıkta çok iyi anlaştığım bir kıza açıldım, o da benimle hala konuşmaz. Bu olayın da etkisi 7 yıl sürdü. En son bir kıza açıldım, o da küfürsüz itin g*tüne soktu ama çıkarmadı. İnsanlık için sevgi çok iyi birşey olsa da, benim sevmem dünyadaki en kötü şeymiş onu anladım. Keşke şu fani dünyada bir gün çirkin olsaydım, çünkü hergün çirkin olmak çok yorucu.
      erlik
      Yavşak akraba ile yalak arkadaşa yakalandım eve dönerken. O dönem limanda çalışıyorum. Gemilerden içki - sigara veriyorlar. Bunlar tutturdu takılalım diye. Amaç bedava içki içmek. Bir tane votka vermişlerdi. Boyaya koysam seyreltir. Çöpe atacaktım, kalmış dolaya. Dayadım bunlara. Beleş diye bir içtiler bir içtiler ben kokusundan kusacaktım. Baktım bunlar kelle oldu, ufaktan kaçtım. Sikikler zehirlenmiş. Kusa kusa ölüyorlarmış. Sabaha kadar hastahanede yatmışlar. 3 gün yataktan kalkamamış iki ayı.
       myheartofstereo
       babaannemi dinden çıkartmaya -aydınlatmaya- teşebbüs etmiştim sjdfsgds (herhalde intihara teşebbüs etsem bu kadar günah yazılırdı)
        absurdizm
        sevdiğim kişilere sevdiğimi hissettirmek
         imcherry_
         doğmak... söylemem gerekenleri söyleyememek
          mrlawyerkk
          İki arkadaşımı feci halde birbirini düşürmüştüm ve karakolluk falan olmuşlardı. Yaptığım en büyük kötülüklerden biriydi. Bilinçli değildi ama kötülüktü.
           deen-tharkuho
           Beni aşırı sinir eden bir yakınımın su şişesine klozet suyu karıştırdım ve bardağını da klozetin içine sürttüm. Neyse ki mikrop kapmadı klozetler temizmiş. Nefret ettiğimin kuzen bozuntusunun saç kremine tüy dökücü krem karıştırmayı planlıyorum bakalım İcraata geçirebilecek miyim
            timuti
            bana vatikandaki baş papaz gelse fayda etmez :)
             samyeli90
             Annemi üzmek sanırım bazen istemeyerek de olsa çok üzüyorum 😟
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.