İtaatkar Kölesiyle Los Angeles Sokaklarında Gezen Kadın
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sigmundfreud
   Los Angeles'da, Erewhon adlı sağlıklı ve yerel gıdalar satan bir markete giren Sahibe ve tasma takılı halde dört ayak şeklinde peşinden gelen İtaatkar kölesi, çevredekilerin dikkatinden kaçmadı. Görüntülerin üzerinden kısa bir süre geçmesiyle kadının kimliği ortaya çıktı. Kendisine “Sahibe Lark” adını veren kadın Daily Dot’a konuşarak “Yalnızca biraz meyve suyu almak istemiştim. Kölem ve arkadaşlarımla birlikte dışarıda video çekiyor ve alışveriş yapıyordum. Sonra Erewhon’da durduk. Çok sayıda kamera ve ilgi üzerimizdeydi” dedi. Kimliği henüz belli olmayan adam, siyah giyimli ve dört ayak üzerinde. İtaatkar kölesin boynunda ise Bayan Foxx için deneme süresinde” yazan bir tasma yer alıyor. İtaarkar ve sahibe olayına karşı nasıl bakıyorsunuz?
    who_am_i
    Başarılarının devamını diliyorum
     dr.rock
     Valla süper fantazi Ne var ki bunda
      mye.bie
      aaa gı bu bizim Sahibe Teyze deilmi
       vitaly
       ulan bir a* için insan kendini bu kadar aşağılatmaz be, diğer kadınların a*ı a*da bu kadınınki altın kaplama mı?
        ozcan-atalay
        İnsan onuruna yakışmayan bir davranış
         noway
         bu fotoğrafı başka bi yerde de görmüştüm. yani bir evcil hayvanı tasmasından tutup gezdirmeye de karşıyım ben fakat burada ikili anlaşma geçerli. öyle olsa bile bunu gören çocukların ruh sağlıkları bozulabilir. nasıl çıplak gezmek, sokak ortasında sevişmek suçsa bunun da farkı yok.
          luciferin_kizkardesi2
          Olabiletesi mümkün bişey köle gibi ya da köpek gibi yaşamak isteyenler yapabilirler özgürüz her şeyde.
           gilad-pellaeon
           BDSM kültüründe bu normal bir davranıştır. Köle sahibiyle kontrat imzalar ve sınırları belirler bazıları bunu yapmaz onun yerine en ekstrem Sadomazoşist uygulamalardan bile zevk alır hale gelirler,hatta normal seks bu tarz ekstrem derece mazoşist insanlar için oldukça sıkıcı ve tatmin den uzak olduğundan kendi benliklerini onurlarını yok ederler. Aşağılanma dan acı çekmekten hem zihinsel hemde bedensel bir doyum alırlar. Bu tasma ise aslında onlara doyum sağlayan bir ritüel den ibarettir. Düşünürseniz neler neler var. İğne saplama fantezisi, metal kedi pençesi,nefes oyunu,kan oyunu. Bu gördüğünüz aslında demin saydıklarımız yanında en masumu.
            wb-
            Evcil hayvan için garip bi tercih olmuş
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.