Israrla Meslek Soran Yeni Tanışılmış Kız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   garavel-usta
   Geçen gün dioda bir kız ile tanıştım. Mesajlasiyoruz falan ama bana sürekli mesleğimi soruyor dolaylı veya dolaysız yoldan. Bir değil iki değil derken en son dayanamayıp " sen ne kadar da meslek merakı olan işsiz bir kızsın" dedim. Bana " neden öyle diyorsun mesleğini merak edemem mi?" dedi. Ben de " mesleğimi merak edebilmen için önce senin meslek sahibi olman lazım" dedim. Daha sonra engelledim kendisini. Yani anlamadığım olay tam olarak şu. Meslek sahibi değilsin ve benim mesleğimi soruyorsun. Git önce bi işe gir daha sonra bu soruyu bana sorma lütfunda bulun. Bu ve bunun gibi kızlar benim gözümde terbiyesizdir.
    mrsnl33
    https://youtu.be/UX1a-pjYK1s
    https://youtu.be/UX1a-pjYK1s
     gregory_
     tamam bitti mi dioda kizlar?? git hadi sen artik
      lellu
      Peki bundan bize ne 🤷‍♀️
       tsukyomi
       Sen niye mesleğini söylemedin, sanki bana mit ajanı aw. İstemiyorsan da sallarsın. Başlığı "dikkat çeksin de, ne kadar saçma olduğu önemli değil" kafasında açıyor adam ya.
        littlejohn
        Dostum istihbaratci falan da degilsen cok kasma yahu. Hadi diyelim kastin soylemiyorsun ama baslik acman falan gereksiz sov olmus :)
         karolunita-
         Sen ne hakla sadece mesleğini sormuş olan bi kıza terbiyesiz diyorsun ya. Sen terbiye emsalisin çünkü dimi? Yapıyorsan kurgunu saygıyla yap.
          moon_night
          Abi nası bi hayatın var senin nası bişeysin sen ya
           kania_
           Abi sen nasıl bişeysin nasıl bi hayatın varmış be
            timuti
            dostum meslek söylememendeki amaç kız seninle paran için mi konuşacağını sanıyorsun ? mesleğindenmi utanıyorsun ?söylememekte özgürsün ama böyle tavırlada bozamazsın buraya pirim yapmak içinmi konu açtın gereksiz ve saçma
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.