İnternetten Alışveriş vs Mağazadan Alışveriş
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   İnternet alışverişine alıştık hepimiz son dönemlerde. Pandemi bu batağa sürüklenmek zorunda bıraktı hepimizi. Daha öncesinde hep mağazadan alışveriş tarafındaydım ama oturduğun yerden alışveriş yapmak o kadar güzel ki. Hiç yormuyorsun kendini. Ayrıca indirimi falan daha fazla oluyor o açıdan da ekstra güzel bir durum. Ama gel gelelim beden ve duruş konusu çok yanıltıcı. Yani çoğu zaman zaten mankenin üstünde görmüşsün gibi olmuyor. Beden de ayrı mevzu. Bazen small bazen x-small bazen de medium giyiyorum ama her kıyafette değiştiğindn bir şey alırken inanılmaz zorlanıyorum. Pantolon işine hiç girişmedim. Aşırı riskli bir durum. Siz neler yapıyorsunuz? Nelere dikkat ediyorsunuz diocular biraz fikir verin bakim :D
    _gizem_
    mağaza daha iyi beden sorun oluyo 😌🤞🏻
     kania_
     İnternetten alışveriş çok eğlenceli ama mağazadan ayrı bi güzel oluyo
      gregory_
      Pantolon disinda her sey internetten.
       makeup_alp
       İnternetten alışverişinde mağazadan alışverişinde çok ayrı avantajları oluyor. Ben daha çok internetten alışveriş yapıyorum ama mağazadan da aldığım oluyor tabii ki. Giyim alışverişi konusunda ciddi bir sıkıntı çekmiyorum, üstüme olmazsa iade ediyorum hep.
        deniz006
        Alışverişlerimin çogunu internetten yapıyorum ama ara ara magazaya da ugruyorum. Yani internet hem daha uygun hem de mağaza kadar vakit kaybı olmuyor..
         moon_night
         Mağaradan diye okudum...
          a.l.p.o.l.l.o.n
          Mağazadan bakarsın internetten alırsın :)
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.