İnsan Neden Aşık Olur?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kesfeet
   Bir erkek bir kıza yada bir kız bir erkeğe neden Âşık olur? Neden bir erkek yıllarca birlikte yaşadığı Annesine Babasına yazmadığı şiirleri, mektupları Belki birkaç kez gördüğü Sevdiceği uğruna yazar? İnsan neden Âşık olunca sevdiğinden başka bir şey düşünemez hale gelir? Ve neden, Dünya’daki bütün filmlerin, sinemaların, dizilerin, televizyonların, şarkıların, türkülerin, hikayelerin temelinde Aşk vardır? Alın çayınızı, kahvenizi; Belki ilk kez duyacağınız birkaç bilgiyle, Aşk’a bakış açınızı değiştirecek, bir şeyler öğrenelim.
   https://kesfeet.com/insan-neden-asik-olur/
   İnsan Neden Aşık Olur?
    jarlvarg
    ana babana niye siir yazmayip da sevdigine yazar diyebilen biri olarak umarim asik olmazsin , yazik olur kiza aq. zaten bu kafaya da hic bi kiz asik olmaz , takil sen.
     me_out_bye
     Ana baba kısmında midem bulandı. Rahat bırakın insanların sevdasını sevgisini duygularını. Ne ana babaymış bee bay skm... Tmm anladık bakmışlarda bu kdr problem olacaksa bakmasaydınız ya? Sonsuza kdr işkence gibi bu ne mk.
      mrsnl33
      Çünkü neden olmasın
       tsukyomi
       İşin içine Allah girdikten sonrasını okumadım. Kaldı ki aşkı alfalık adı altında babası belirsizliğe inananlar anlatamaz. Geçiniz efendim.
        uzgunsaripapatya_
        Abi aşk yok ya yalan hepsi yalan 2 güne düşman oluyon yok öyle bişy insan kendini kandırmaktan başka bişy yapmıyo
         silivri
         Bir oğlan kız görür penisine kan gider. İletişim kurma fırsatı bulur. Öyle havadan sudan konuşurlar. İkisinin de saçma sapan bir monotonlukta hayatları olduğu için bu bir değişiklik olur. Konuştukça birbirlerine alışır oksitosin salgılarlar. Oğlan kıza havalı görünmek ister. Bol bol kitap alıntısı yapar. Halbuki kitap okumakla alakası yoktur. Kız da bunu bilmesine rağmen ses etmez. Çünkü ortada bir çaba vardır sonuçta ve takdir edilmesi gerekiyordur. Gel zaman git zaman penisine kan giden oğlan bu durumu başka kızlar için de kullanır. Uzunca süre bunu inkar eden kız, kabullenmek kaçınılmaz olduğunda, oğlanda yakaladığı bütün açıkları suratına vurur hem de 1'e 1000 katarak. Çünkü güçlü kadın olmak işte. Çiftimiz bu durumu arkadaşlarıyla ayrı ayrı paylaşır. Kız iyi yaptım diye düşünür oğlan pişmandır falan. Ama bir gerçek var ki ikisi de yoksunluk sendromundan payını alır. Zamanla her şey söner ve bu yeni hayatın ilk günüdür.
          sedefartuny
          Macera arayışından başka bir şey değil bence ya. Vücut bir şekilde bunu istiyor ve gidip buluyor.
           catherine-earnshaw
           Sen "aşk" kelimesini ağzına alma mümkünse. Eski başlıkları hortlatıp duruyorsun, hakarete uğrama fantezin takdir edilesi gerçekten.
            bukafelos
            Genellikle erkekler seks eda etmek için - mış gibi yapar. Kızlarda bunu yiyoymuş gibi yapar. Ama sorsan kimsenin aklında seks yooook, herkes masumcuk ☺️
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.