Influencer'ın Otelden Para Ödemeden Ayrılmak İstemesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   furkanbozkurt
   Yine bi influencer terörü ile karşı karşıyayız. İddiaya göre, Buket Güler (pukfashion) kaldığı otel kendisinden para isteyince "Başka oteller beni bedava konaklatmak istiyor, siz benden para alamazsınız" demiş ve Instagram üzerinden oteli karalamaya başlamış. Suçladığı otel de "Kendisini biz otelimize davet etmedik. anlaşılan sosyal medya ve takipçilerine güvenerek bu şekilde davranmayı kendine hak görmekte" gibisinden bi açıklama yapınca ortalık baya bi karışmış. Valla ben iki tarafı da tebrik ediyorum. İyi veya kötü ikisi de bi güzel reklam yaptılar.
    fuzbing
    İlk fırsatta rezervasyon yapıp gideceğim oteldir, sabah görüp notuma almıştım otel ismini
     kania_
     Bi dakika ne
      secilyurt
      evet sosyal medyanın gücü, takipçi sayısına göre insan kendini ilah olarak görmeye başladı yazık yazık
       erkud
       Suç bu “influencer” kitlesinde değil ki. Bunların biryerlerini kaldıran, alttan kaydıra kaydıra bunları üstlere taşıyan “zavallı” insanlarımızda suç. Hiçbir vasfı olmayan sadece para karşılığında “reklam” yapmak dışında hiçbir varlığı olmayan çoğu kişiyi başımıza “bizler” çıkarıyoruz. İnanıyoruz en kötüsü de bu
        ggggggg
        Otel haklı
         kayberkay
         asagiLIK kompleksi olur öyle yahuu
          sedefartuny
          Üç beş takipçisi olanın kendini influencer sanması peki. Hangi kitleyi nasıl influence ediyormuş bu arkadaş acaba? Kaldı ki bir davet almamışsın ortada bir pr çalışması yok ne münasebet para ödemeyeceğim? Sonra aptal aptal basit bir suluğu bile tanıtma ihtiyacı hissediyorsunuz.
           maskoff
           bu yamyamlar eskiden anlaşma yaparak işlerini hallederlerdi. beleşe kaldıkları yerleri yüzlerce story ile paylaşır överlerdi demek ki durum değişmiş. belli olmaz bu işler. reklamcılık sektörü de değişti. belki otelle anlaşmalı bi dövüş bile olablir gündem olmak için. bakalım altından ne çıkacak.
            bisosyolog
            Valla kimin doğruyu söylediğini bilemiyorum ben açıkçası artık. İki taraf da birbirine çamur atıyor olabilir. Ancak bunu yapan bloggerların varlığını ben de duymuştum. Hatta çeşmede bir arkadaşımın işlettiği mekanda baya olay çıkarmıştı ben hesap ödemem diye. Alışmışlar işte.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.