İlişkide Her Şeyin Erkekten Beklenmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Evet bugün sabah aklıma bu geldi şimdi bakın hesabi erkek ödüyor genelde yüzügü erkek alıp evlilik teklif ediyor iyi cinsek performans yine erkekten bekleniyor sonra düğün masraflari mobilya ev falan filan hep erkekte maddi olarak herşey erkekte yani bilmiyorum kendimi bi kötü hissettim yani
    kania_
    Bu yüzden evlenmeyin sjajkal
     kisi
     Eskiden kadın her şeyden kısıtlandığı için erkeğin her şeyi karşılaması mantıklıymış. Günümüzde devam ettirilmesi sırf işine gelenlerden dolayı.
      berat_albayrak_
      çünkü biz süpermeniz ve para dışkılıyoruz
       excelans01
       Bu başlığı açan Allah tan kadın erkek olsaydı kadınlar dan linç yemişti şimdi onun için objektif bir şekilde yorum yaptığın için takdir ediyorum. ☺️
        tsukyomi
        Üzülmene gerek yok Muzlu, her şeyi erkekten bekleme. Tatlı bir rekabet içinde ol. Sana güzel şeyler söylüyorsa sen daha tatlı dilli ol, yatakta ayı gücündeyse sen ejderha ol, seni güldürüyorsa onu daha çok güldür, o istemese bile evin giderlerini paylaş, her şartta destek ol. Uzun ilişkinin sırrı budur, adı üstünde ilişki bu, hayat yoldaşlığı.
         kurtisaghost
         Bunun adı ilişki değil ki.. İlişki müşterek hayatı gerektirir, bu düpedüz angarya yaklaşımlı bir anlayış. Kısaca soru daha en baştan kendisini çürütüyor.
          sena158
          Yoo ne alaka? Bnm babam diyor mesela bn konuşurum şunu alamayız dersen zorlama yok halden anlarz bir şeyde eksik oluversin diye , ayrıca bir şeyin parasını ödemeye gelrse konu : eğer çalıştirirsa tabi ki ortak öderiz ama izin vermzse de kb neyle ödiycem ?
           mrlawyerkk
           Karşınızdaki kadına göre değişen durumdur. Bazıları öğrenilmiş bir durum mu toplumsal baskı mı bilmiyorum ama gerçekten her şeyi hayatlarındaki adamdan bekliyor. Kavanoz kapağını da bir zahmet sen açıver ama değil mi hiç denemeden ben bunu açamam diye uzatıyor. Benim açabileceğim ne malum. En basit örnek bu mesela.
            samyeli90
            Bence öyle değil şahsen ben buna karşıyım her şeyi sadece erkek ya da sadece kadından beklenmez herşeyi beraber yaparsın
             maskoff
             gayet haklı isyan. bu toplum erkeğin kendini bi bok sanması için tasarlanmış. erkek çalışıyor, erkek alıyor, erkek yapıyor. saçma sapan büyüyoruz erkek olarak. kadın mesela erkeğinden daha fazla kazansın insan sevinir ya, biz aşağılık kompleksine giriyoruz. mal bi toplum dizaynı. erkek hediye alıyor erkek teklif ediyor. sanki süs eşyası kadın. valla delirecek gibi oluyorum düşününce.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.