İçimizdeki Canavar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eliff04
   Size de oluyor mu bilmiyorum ama bazen benim içimden resmen bir canavar çıkıyor. Ben bile tanıyamıyorum kendimi ve çok kötü hissediyorum çok pişman oluyorum. Normalde öyle zararlı biri değilim aslında ama işte... Neden böyleyim bende bilmiyorum.
    nilidiyebilirsiniz
    https://open.spotify.com/track/1xQD0WLGqzr7sbkp3VR5rY?si=E5UUvmeHRxCMzjqmurPilg&utm_source=copy-link
    https://open.spotify.com/track/1xQD0WLGqzr7sbkp3VR5rY?si=E5UUvmeHRxCMzjqmurPilg&utm_source=copy-link
     who-am-i
     Benim bir psikopat var manyağın teki
      sdantart
      Oto kontrol. Düşünceye yüklenin biraz. Coprafyamızın insanı öyle aşırı duygusal buyüzdende pek mantıklı olamıyor. Bilinç ve mantık gelişirse otokontrolde gelişir.
       patiklipengui
       Herkesin içinde öyle bir yan var önemli olan onu bastırabilmek. Bastıramadığını düşünüyorsan yardım alabilirsin.
        cinayetvaraga
        ölmeyi bayılmak, öldürmeyi bayıltmak sanıyor bazı insanlar. şaka bir yana bu söylemler çocuklar üzerinde hatirı sayılır travma yaratır. unutulur der bazı akıl fukarası insanlar lakin psikolojik anlamda hiç öyle olmadığının türlü örnekleri mevcut. yaş kaç bilmiyorum ama öfke kontrolü çok önemli. aksi takdirde kınadığın 3.sayfa haberlerinden birinde yer alman hiçte olasılıksız değil. aman dikkat. çocuk dediğin sevgi ister, ozen ister, eğitim ister. şiddet değil!
         kalpci
         Bu durum genelde insanın kadın cinsinde ayın belirli dönemlerinde 4-10 günlük periyotlarda gerçekleşir. Östrojen porgesteron testesteron dihidroepiandesteron tipi hipofiz-over aksı hormonlarının döngüsündeki değişimler neticesinde gerçekleşir. Tedavi edilebilir bir durumdur. İlişkilerdeki "ihanet" gibi olumsuz süreçlerin temelini oluşturmaktadır. Kadın türünün "ay ne var katlanıver" dediği ve sıklıkla dondurma, çikolata tükettiği bu dönemde erkek türü majezik kullanmak durumunda kalmaktadır. Yapmayın, kendinize eziyet etmeyin, öncelikle bırbır etmeyin, anladık, biliyoruz elinizde değil de, kalkıp bunu da gole çevirmeye çalışmayın, size nası eziyetse partnerinizede eziyet. "E peki ulu manitu ne yapalım?" diye soracaksınızdır cevaplayayın; *döngünüzü bilin *döngü başladığında erkeğinizi "aşko biraz gergin olabilirim seni seviyorum" gibi şefkatli tavırlarla yumuşatın, hatırlatın, alıştırın *ilaçları var, bitkisel öneriler var ve faydalı, yani doktora gidin bunları yapmayıp ay benim hallerim dediğinizde diğer kadınlar erkeğinizi kapmak için pusuda beklediğini unutmayın diğer kadınlar istediği bir erkeği; -mutsuz görürse -bakımsız görürse -üzgün görürse üzerine atlar "bu aralar canın mı sıkkın, konuşmak ister misin..." gibilerinden beni dinleyin, ben dostum... Kızmayın... Hayır sonra buraya "erkek milleti oç hep aldatıyor adi pislik köpekler, hepsinin köküne kibrit suyu" türevinde başlıklar açıp duruyosunuz da ondan yani mutlu kalın yoldaşlar
          gossipdio
          arada bana da geliyorlar ya tanıyamıyorum bazen kendimi depresif hallerde oluyor genelde
           derinfeylesof
           oluyor valla yalan yok zihnimden o fikirler nasıl çıkıyor şoka giriyorum... Bir süre boşluğa dalıyorum
            goygoysporz
            depresif anlarda oluyor bana bu ya diyorum neler oluyor bu sen misin
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.