Hiçbir Zaman Ruh Eşini Bulamayacağını Fark Ettiğin O An
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   Bazen insana dank ediyor böyle acımasız gerçekler. Son zamanlarda sıkıntıdan mı yoksa yaşımdan mı bilmiyorum sürekli bir şeyler hakkında düşünür buluyorum kendimi bir şekilde. Bugün şunu fark ettim ki gerçek ruh eşimi bulamayacağım. Çevremdeki insanların ilişkilerine evliliklerine bakıyorum. Gerçekten büyük bir çoğunluğu alışkanlık haline geldiği ya da mantığına uygun bir ilişkide e biraz da sevgi var devam eden ilişkiler. O kadar nadir ki gerçekten birbirini tamamlayan ve mutlu görünen insan sayısı. Ben kendiminkini bulmaktan ümidi kestim. 7 milyar insanın içinde ruh eşimi bulmam bendeki bu şanssızlık ile o kadar zor ki... Ben de tıpkı çevremde olduğu gibi mantığıma uyan iyi anlaştığım biriyle evlenerek gerçek bir aşk değil de dost hayatı yaşayacağım. Gerçekten ruh eşini bulan kaç insan var ki zaten?
    kania_
    Benim ruh eşimde yok aw benim hiç bişeyim yok Bi uzaylım var oda kendine hayrı yok bana nie olsun.
     _gizem_
     artık umurumda değil...
      minemosynes
      Ruh eşi falan geçtim artık. Ben dünyada hala insan kaldı mı onu merak ediyorum. 7,674 milyar nüfus sizi şaşırtmasın. Hoşgörü, İyilik, Güzel Ahlak ve Merhamet Bunlardan birisi bile yoksa insanda sizce ne kadar insanız?
       imcherry_
       bulunca da bi işe yaramıyo boşver
        -aliefe35_
        Ruh eşi diye birşey yoktur
         nobodyy1
         Ruh eşine çok geç rastlandığını fark ettiğin o an..
          amira
          iyi anlastigim ve ortak yonlerimizin cok oldugu birini bulmak yeterli bence. yoksa ruh esini bulmak icin kac omur lazim.
           badideasensei2
           Şimdi sana çok benzeyen birini bulmak ise mesele ben çoktan kaybettim onu Bence asıl mesele seni tamamlayabilmesi zıt yönleriniz de olmalı yoksa aynaya konuşuyor gibi oluyordum ben .
            merivella
            Bari ruh öküzümüzü bulabilseydik:))
             disi.ejderya
             Ben ruh eşimi buldum ama uzun zaman önce kaybettim ...
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.