Hiç Mutlu Olmak İçin Sebep Aradınız mı ya da Yaşamak İçin Ne Gibi Bir Sebebiniz Var?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   caresizcare
   Çocuklarım var daha ne olsun 🥰💙
    fairytale-
    Başlığı dissleyerek mutlu olmayı becerebilen yaratık mutlu oluyorsa bende bu taktiği denemek isterim.
     kalpci
     Bazı şerefsiz oç larının kurduğu skimsonik bir sistemin hayatımı mahvetmesine izin verseydim çoktan ipi çekmiştim. Sebep mi? Milyarlarca sayarım ama nefes alıyor olmam yeter zaten. Beni üzenin amacına ulaşmasına izin vermem, o üzüntüyü imamın pamuğu tıktığı gibi tıkarım ona. Şikayet etmeyi bırakıp harekete geçseniz nasıl olur. Bir saray var ve belkide zaptedilmesi gerekiyordur ya da toksik sevgiliyi sktretmek filan. Ne biliyim işte yapın bşiler kafanız dağılır Not: Benim orspularla hiç bir derdim yok, tüm derdim ospu çocuklarıyla
      catherine-earnshaw
      Ailem ve kedilerim yeterli sebepler. Ölürsem üzülürler. Onlar için bu sikik fani dünyanın dırdırına katlanıyorum. Ama onlar öldükten sonra rahat rahat ölebilirim çünkü insanın bu dünyada seveni olmadıktan sonra kendisi yaşasa ne değişir?
       buse01
       Daha kariyer basamaklarını ikişer ikişer tırmanacağım, hıh
        sdantart
        yaşamak ve mutlu olmak için bir sebep arıyor ve bulamıyorsanız...Yaşam felsefesinizi de varlık gereklerinizide yeniden gözden geçirin derim. Çünkü dünya boş bir yer değildir. İçini boşaltan vardır. Belkide iş araba malk mülk ve aileden çıkıp bir yaşam felsefesi edinebilmektir asıl mesele. Bir arayış bir düşünce bi anlam bi felsefe bunların boşluğunu arabalar cocuklar katllar yatlar dolduramaz zorlamayın daha fazla.
         tsukyomi
         Yaşamak için de, mutlu olmak için de sebebim O. Yaşamaktan nefret ettiğim kadar hiçbir şeyden nefret etmedim, tiksindirildim, elimde tek sebep O kaldı. İsteyen istediği kadar vizyonsuz vs. desin.
          leb
          küçük kardeşim
           kisi
           Mutluluk süren bir şey değildir. Kısa mutluluklar ve üzüntüler vardır. Daha sık olur, daha az olur o ayrı. Bu kısa mutluluklar ve üzüntülerden sonra ortalamaya dönersiniz. Bu ortalamayı mutsuzluk olarak anlamlandırmak mantıksız. Dağın zirvesini normal kabul edip ovaya çukur denmez.
            lellu
            Yaşamak için sebep annem ve ablam 🤷‍♀️
             nurbrgc
             Yaşamak için , kızım var 👩‍👧
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.