Hayatınızda Biri Varken Başka Birine Aşık Olmak İhanet midir Sizce?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   minibabycrab
   Bence ihanet değil, aşk bu sonuçta nerde ne şekilde karşına çıkacağını bilemiyorsun ki. Tabii buna rağmen ilişkiyi devam ettirmek ihanet ancak o duyguları hissetmeye başladığın an o insana her şeyi anlatıp hayatından gidiyorsan; ihanet değil bence. Siz ne düşünüyorsunuz?
    venussss
    Aşık olmak elimizde olan bir durum değildir. Sadece tek başına aşık olmak bence ihanete girmez. Fakat bunu fark ettikten sonra hala var olan ilşkine devam edip diğer bi yandan da aşık olduğun kişiyle iletişim kurma ihanettir.
     dipsiz
     İhanet gibi değil ama değil. Fakat behlül'e aşık olup, behlül'le ilişki yaşayıp, adnan'la evli kalmak ihanet. Aşkın nerden gelceği belli olmaz ama hayatında biri varken, aşık olduğun kişiyle sevgili olmak hayatındakine ihanettir.
      janselihnm
      EN BÜYÜK ŞEREFSİZLİKTİR.
       roxannee-
       Imm aşk olduğu için ihanet değildir. Ama tabi çoğu kişi aşk ne onu bilmiyor. Her önüne gelene aşık oluyor. O yüzden bilmedim şimdi.
        amakafamiznasiguzel
        aşık olmak ihanet değildir belki ama...eğer ilişkide olduğun kişiye gerçekten aşıksan ve seviyorsan gözün başka birini görmez ki zaten. ---- ay bilemedim şimdi ---- yok be kardeşim olmaz. etiğe aykırı
         ilsasilem
         Yok canım ne ihaneti. Latifedir o latife. İnsan aşık olmadan biriyle beraber olmamalı tabiki. Ve birine aşıkken başkasına aşık olamazsın !
          sucpesinde
          İlişkiyi devam ettirse dahi ihanet sayılmaz bana kalırsa. Sonuçta ilişkilerde her zaman aşk olmak zorunda değil. Bazı insanlar güven ve sadakat arıyorlar. Ben yine de aramızda aşkın da olmasını tercih ederim ve dürüst olup doğru konuşulmasından yanayım.
           faruk-sutuseven
           bu soruyu soranın aklından şüphe ederim
            kuyinist
            Goz gormeyince gonul baskasini istermis
             nursuduha
             eğer o ilişkiyi sonlandırma cesaretini gösteriyorsan neden ihanet olsun.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.