Hayata 'Tutunamayanlar'
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pisilamest1
   Her şeyin farkına varmış, hayatının kıyısında yaşayan,herkesten uzaklaşmış,bedeni orada ama aklı fikri uçsuz bucaksız diyarlarda olan, tüm olguların dışına çıkmış,kendi kurallarına göre yaşayan beyinler,yani tutunamayanlar. . Bu kişiler neredesiniz? Sadece bu konulara dair fikirlerinizi merak ediyorum.
    leb
    bunun bedeli olarak her gün ritalin ve concerta combosu yapıyorum
     mevsimlerdensnbahar61
     Kimsenin hayatı kolay değil eminim ama kimileri bir şekil tırnaklarını geçiriyor hayata tabi istisna durumlar yaşayanlar gerçekten ümidini kesenler de var onlara bir şey demek haddim değil ama şu da var ki bir şeyi gerçekten isteyince ve emek verince oluyor be gerçekten oluyor çok klişe ama öyle bas baya hani imkansız senin kalbinle dudak mesafen de ne hissettiğin ve ne istediğin mevzu.
      sairsel
      İnsan, kendisi olması karşılığında topluma muhakkak bir bedel öder. Bu bedel çoğu zaman yalnızlıktır. Kolay kolay hiç kimse seni olduğun gibi kabul etmez. Ya şeklinde ya kıyafetinde ya da görüşlerinde illa beğenmediği bir detayı düzeltmek, düzeltemiyorsa yargılamak ister. Oysaki hoşgörü ne kadarda güzel bir şeydir. Sen sensindir o da o! İnsan olmanın tadı o kadar güzeldir ki oysa şununla bununla varla yokla kirletmeseler!
       absurdizm
       hayatı ilginç kılan, bir rüyanın gerçek olma olasılığıdır. -simyacı
        patronicee
        Tutunamayanların var oluşturucusu 'benci' insanlardır. Herşeyi, herkesi, her bir olguyu veya olup olmayacağını kendi 'ben' ine uydurmaya çalışan insanlardır.farklı yaşantıları, farklı düşünceleri hatta farklı fiziksel özellikleri bile kendince kendi gibi İsteyen insanların tabularının sonuncunda doğan olumsuzluklar. Halbuki tüm yaradılanlar farklı değil de aynı olsaydı hayat çekilmez bir çileden ibaret olurdu. Herkesin aynı oluşu Yaradanın nizam ve intizamına ters bir durumdur.
         agac-ceviz
         Eskiden severdim tutunamayanlar olmamı ama 2 senede çok değişti herşey ölümler ülkenin gündemi ailem çalışmamak yani bir nevi ruhsal dibi gördüm sonra yalnızlık yani izole bir hayatla kendime döndüm şundan eminim gerçek hayatta sadece 2 yada 3 kişi gerçek dostun olur yani geçmişten gelen diğerleri sen tutunmaya çalıştıkça uçurumdan sana tekme atar yani hayat boyle
          silmarillion
          Tutunamayanın burada işi ne be:) internetin varsa tutunuyorsun demektir:)
           avcikizhamide
           Burdayim Bi bilseniz neler degisti,eskiden olumluydu bu olaylar be,simdi ergen olmak bile suc oldu arkadas
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.