Hatırladıkça Sizi Gülümseten Tatlış Bir Anı Anlatın
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   absurdizm
   5. sınıfta Türkçe dersinde bir etkinlik vardı, gezegenlerle alakalı bir oyun yazmamiz gerekiyordu. herkesin yazdığı güzel şeylerden sonra Türkçe öğretmenimiz bu oyunlardan bir tanesini seçip uygulamamızı söylemişti ve bir haftamız vardı. gezegenlere karşı çok büyük bir ilgim olduğu için sınıftaki en güzel oyun benimki olmuştu ve arkadaşlarım senin oyununu yapabilir miyiz diye benden izin aldılar. bende seve seve kabul ettim. iki grup vardı kızlar ve erkekler. oyun şu şekildeydi bir güneş ve etrafında gezegenler olacaktı (kendi siralariyla). çevremizde ise bir tane yıldız ve bir tane göktaşı. Güneş (yani ben) gezegenlere sıra sıra onlarla alakalı özellikler soracakti. bilenin etrafında yıldız dönecek bilemeyene göktaşı çarpacak ve sonsuza dek yok olacakti. oyun için bissüru araştırma yapıp arkadaşlarıma özelliklerini falan yazıp vermiştim. en yakın arkadaşımsa gezegenleri yuvarlak kartonlara oldukça gerçekçi bir şekilde cikarttirmisti. erkeklerse daha basit bir şey yaptılar. ne yaptıklarını hatırlıyorum. sırtlarına bidon takip yarismislardi. ahahah çok tatlıydi. kazanan kızlar olmuştu ve o gün aldığım övgüler beni çok aşırı mutlu etmişti. dünyanın en güzel şeylerinden birinin severek ve isteyerek yaptığın bir işten takdir ve tebrik almak olduğunu fark ettim. peki sizin tatlış anınız ne?
    samyeli90
    Sıcak su torbam çatlamış böbrek ağrısı çekiyorum sıcak lazım kedim kaç gecedir böbrek tarfıma yatarak bana sıcaklık sağlıyor ve rahat uyumamı sağlıyor bu beni gülümseten bir an ☺️
     bukafelos
     seneee 2016, 26-27 yaşlar. sri lanka'da az görülür bir türkün sahip olduğu bar gibi bir yer var oradayız. türkler, ruslar, filipinliler, belaruslular falan takılıyoruz. çok güzel arkadaşlıklar edindik falan ama ne yaşandıysa o gece yaşandı ve bitti dağıldık. sadece sosyal medyadan ekleştiğim bir kaç kişi ve bir daha arayan yok soran yok mis gibi. aradan 1-2 sene geçti. filipinler manila'dan bir kaç günlüğüne başka bir şehire geçicem. şehire daha geldiğim gün sen bi hengameye gir, cüzdanı çaldır. ulan elin memleketinde para yok, telefon gitti, kalacak yer yok, iz bilmem yol bilmem. hayatımda bu kadar boktan hissetmedim kendimi. dışarıda kalmışım, zaten filipinler'İn yarısı ya eşcinsel diğer yarısı da trans. parayı falan geçtim izzet-i nefsim söz konusu. elimden hiç bir şey gelmeyeceğini anlayınca bir parka oturdum. bıraktım kendimi evrenin kollarına ''ya dedim ey ümmet-i evren, bıraktım kendimi sana ne olacaksa olsun!'' biraz yürüyüp park çıkışında ki yol sapağına geldim. hiç bir amacım yok, gideceğim yer yok, para yok, yok yok yok. sola ya da sağa sapacağım. iki seçenekte önemsiz. ben de her sol görüşlü kişinin yapacağı gibi sağ tarafa döndüm. daha 30 adım atmadan, sri lanka'da ki gruptan bir kaç kişi, o kadar zaman geçmiş ama ağlayarak boyunlarına sarılacağım neredeyse . tabii ki aldılar götürdüler sahip çıktılar sağolsunlar. akşam g.tü kurtarma derdindeyken, gecenin sonu motorlu jakuzi içinde cin keyfiyle bitti. gerçekten şanslı kullunum tanrım. tenks.
      oguzhan-deniz
      6. Sınıfta sıramda kafamı masaya koyup kitap okuyordum. Ensemde tatlı bir öpücük hissettim. Hemen kalkıp baktım. Sınıfta tatlı bulduğum çocuklardan biriydi... Günün gerisinin rengi pembe oldu 😍
       ofkelisirine
       evde hayvan beslemeye ölümüne karşı olan annem, sürekli penceredeki saksıya yatan yavru kediyi eve almayı teklif ettiği o an, paha biçilemez :D
        sairsel
        5. Sınıfta okul numaram 302 idi. Okuma yarışmasında birinci olduğumda öğretmenim bana Mercedes demişti ve sınıfça alkışlamışlardı.
         voila
         Çok var ama aklıma ilk gelen ortaokulda resim dersliğime giderken tekerlikli çantama tekme atmaya çalışan arkadaşıma doğru çantayı sürüp ayağına girdikten sonra çocuğun havada uçarak yere salam misali yapışması, fırlayan ayakkabının da önce kafasına sonra da elinin üzerine konmasıyla gülme krizine girmem ve ortamı terketmem. Çocuğu etrafta göremeyince korkup sınıfa geri döndüğümde kenarda kıskıs güldüğünü görmemle kapanış.
          scp173
          Balığımı aldığım zaman ama artık o burada olmasada yinede beni o gün dünyanın en şanslı insanı olduğumu düşündürtmüştü.
           honeybee
           kuzenimle fal baktırmak için sıfır telefonları satıp 2.el telefon almıstık :D lütfen üstüme gelmeyin yok salaklık filan diye yazmayın haha. çocuktuk şimdi güzel bir anı :)
            sardunya
            çok güzel anıymış gözlerimden kalpler çıktı okurken :)
             avcikizhamide
             Hoca bi etkinlik verdiydi,Allah da bana ne oyunculuk verdiyse sinifin divasi oldun
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.