Göz Göre Göre Mafyacılık Oynayan Markalar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plazacalisani
   Benim için Apple artık böyle. Yıllardır Apple kullanıcısıyım belki de 10 yıl oldu. Kullanıyordum, çünkü kaliteli buluyordum. İşimi görüyordu, aşırı derecede uzun teknolojik alet kullanırım çünkü. Maşallah taş gibi telefon iPhone hiçbir şey olmuyor. Arayüzü sıkıntılı bir Android kadar kullanışlı filan değil, evet. Zaten ilk sıkıntım burada başladı. Android için aynı uygulama ücretsizken, bizim için paralıydı. Her şey için ayrı bir uygulama bir ıvır zıvır gerekiyordu. Sonrasında şirket 6 ve sonraki modellerin kapasitelerini düşürdüğünü hızını yavaşlattığını kendi ağzıyla söyledi. Bu arada 64GB bir telefon asla zaten 32 GB'ı kendi güncellemeleri ve sürekli de artıyor. Ama benim için beni çileden çıkartan şey artık adaptör ve kulaklık olayı oldu. Ya hadi tamam kulaklığı anlarım da ADAPTÖR ne arkadaş? Neyle şarj edeceğiz biz? Binlerce lira para veriyoruz BİNLERCE lira. Bir de üstüne şarj aletine para vermek nasıl bir saçmalık? Artık gerçekten resmi olarak göz göre göre mafyacılık oynadığını düşünüyorum.
    redblack
    amerikan kapitalizmi ne umuyorsunuz ki?
     noway
     bunların en başında VODAFONE geliyor. kafalarına göre keyfi tarife değiştiriyorlar. fark ettiğin zaman ise eski tarifeye dönemezsiniz diyorlar. biraz uğraşınca bayiinizden değiştirin diyorlar. orası yapmayınca müşteri hizmetleri diyorlar. müşteri hizmetlerine ulaştığınız zaman ise otomatik cevap veren bir robotla karşılaşıyorsunuz. yaklaşık 10 dakika bekledikten sonra müşteri temsilcisine bağlıyoruz diyorlar ama MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ SİZİNLE YAZIŞIYOR. robot gibi yazışıyor hem de. ve hat değiştireceğinizi söylemeden eski tarifenize dönemezsiniz diyorlar. bunlarla mahkeme yoluyla uğraşınca kesinlikle haklı çıkıyorsunuz ama söyleyin hangimizin vakti var ki bunlarla uğraşmaya. rezilsiniz.
      me_out_bye
      Kenarına ışık taktık c250 11bintl. Ah sonradan aklımıza geldi! Öbür kenarına ponçik taktık verin yeni sürüm diye c251 13bintl. (Cem Yılmaz sesi ile oku)
       dr.rock
       Apple Bilgisayardada aynı bku yer Güncelleme yapmazsan itunes çalışmaz Yaparsan bilgisayara bağladığın ekipman çalışmaz Bizim gibi mallar oldukça Yine az skyolar diyorum 🤣 Ama asıl sken devletimiz o ayrı konu Amerika avrupada samsung ayarında fiyatlar
        luciferin_kizkardesi2
        Her marka öyle bence biz netten mutfak alışverişi yapıyorduk adamlar biz netten alıyoruz diye her ürüne 1 tl koymuş. Biz 50'den fazla ürün alıyoruz +50 tl eder. Parasında değilim ama heryerden bir kar payı olması. Ben ilkokuldayken ki dünya daha masumdu.......
         mevsimlerdensnbahar61
         Marka falan hep para tuzağı bunlar
          who_am_i
          Bilmem
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.