Gece 3 Buçuk Gibi Yenebilecek En İdeal Yemek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   suphelihoroz
   BEYRANDIR. Anlatıyorum şimdi, hava güzel bir yaz akşamı. Modada arkadaşlarınla içmişsin, ama çok içmişsin üzerine işiycek kıvama gelmişsin. Sohbet falan etraftakilerle kanka olmayı geçmişsiz zaten. Yeşillerde uzanmış dönmüş durmuşsun. Bi şişe şarap bitmiş etrafta gezen birilerinden de alıp 3 bira daha içmişsin. Artık durduğunda dünyan dönüyor ve kalkıp yürüyüp hava almanın vakti gelmiş. Oraaadaaaan yoğurtçu parkı üzerinden yürüyüp söğütlüçeşmeye yürüyorsun yeni arkadaşlarınla ve tabii ki asıl arkadaşlarınla. Yolda saçma sapan selfiler çekiniyorsun kaydırağa biniyorsun. Derken O sarımsağın kokusu yüzüne çarpmaya başlıyor inceden, rokayı falan düşünüyorsun. İsparkı geçiyorsun ve görüyorsun önünde sıra olan Emmi'yi. Allahım diyosun sonunda ulaştım. İçerisi dışarısı önemsiz bi masa kapıyorsun arkadaşlarınla ve kimse menüye bakmıyor. herkes beyan söylüyor. O beyan gelene kadarki iki buçuk dakika geçmiyor. SOnra beyran geliyor, şöööyylee bir titreyerek o kokuyu içine çekiyorsun ve bütün tükürük bezlerin çalışıyor. Afiyetle mideye indiriyorsun ama her kaşıkta orgazm oluyorsun. Pideyi ve rokayı zaten gömüyorsun. Bitince de çay patlatıyorsun sonra taksiye atlayıp yüzüne rüzgar vururken biraz açılıp arkadaşının evinde hep birlikte üstündekilerle uyuyorsun.
    asit
    Yemek masasından kalktıktan sonra yemeğe biraz da mutfakta devam eden birisi olarak gecenin üç buçuğunda güveçten çikolataya kadar her şeyi yemişliğim vardır. Ama mercimek çorbası harici idealdir uyuduktan sonra rahatsız etmez hele de yeşillikle yenirse. Mercimek yerseniz sabaha kadar osura osura yatağı yorganı delersiniz. Gün içinde ishal olup tuvalet taşını delme ihtimali de yüksektir. Velhasıl ne yerseniz yeyin ama ekmeksiz, yağsız ve yeşillikle yeyin. Özellikle gece.
     vsjvsjvsjv000
     O saatte hicbir kuvvet bana yemek yediremez ama yersem bol sarımsaklı büyük bi tabak mantı🤤😋😋
      kania_
      Ayyy çiğ köfte yada böle keskin bişe olması lazımda bulamadım öle bi yemek
       orhan-balik
       Gece yiyebileceğin en ideal şey noodle. 3 dakika kadar hazırlanıyor tam üşengeç işi
        eo110
        Üşenmezsem eğer patates kızartması,makarna falan yapıyorum. Bazen köfteciye falanda gidiyorum. Saatin pek önemi yok yani 🙂
         tsukyomi
         Asit koş bizden bahsediyorlar :D Toki sandviçi, lahmacun, ekmek arası cips hiç fark etmez. Doymak bilmeyen mideler ve kilo alamayan bünyeler için tüm yemeklerin saati aynıdır.
          gregory_
          Bu beyran sakatattan yapiliyorsa anca dedigin kadar sarhosken icilir.
           karolunita-
           Ben her gece abimle kalkıp çuklat yiyom. çuklat her saatte yenir. Çuklat kutsaldır. Çuklat yiyin dgfxjfhztsuhfxfhx
            moon_night
            Bugün fizik kitabını kemirmeyi düşünüorum
             kendisi
             Kelle paçadır aksini iddia edenin damak zevki yoktur :D
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.