Flörtünüzün Konuşacak Bir Şey Bulamaması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   deniz_derya
   İyi ve hoş biri ama sürekli ne konuşsak deyip duruyor bu durum biraz sıkıcı olmaya başladı, siz bunun gibi bir durumda ne yapıyorsunuz ?
    the-riven
    İletişim karşılıklı olur. Yani sadece ondan beklemek yerine sen de konu aç bir kaç defa. Konuşma akıp gidiyorsa devam edin fakat sürekli ne konuşsak diyorsa konuşacak bir şeyi olmayabilir.
     catherine-earnshaw
     Az bir uzaklaşın birbirinizden kendi halinizde takılın. Deneyim ve anı biriksin anlatacak şey olur o zaman.
      bbiology
      Konuşma ve sohbet etme gibi şeyler karşılıklı olan şeylerdir. Karşındaki insan duraksadı ise sen konuşmak istiyorsan sen bir konu açarsın bunun üstüne konuşma gene kısa sürüyorsa karşındaki insan zaten sana değer vermiyordur
       kafatamircisi
       -ee anlat -sen anlat -ne anlatıyım -ne istiyorsan onu -aklima bişey gelmiyor -benimde gelmiyor -ne kadar iyi anlaşıyoruz aşkım -evet aşkım))
        gulfemkaya
        Ya valla ben çocukluk anılarımı bile anlatirim ama abartmak istemesem de senin için özel birini cidden bulduğunda konuşacak konu gundem bile olmuyor bence
         tsukyomi
         Konuşacak bir şeyi yoktur, ortak noktanız olmayabilir, çekingendir ya da canı sıkılmıştır. Bunlardan herhangi biri varsa sürdürmezdim açıkçası. Zorla konuşturmuyorum ya insanı.
          trueliving
          hımmm biraz sakıncalı bir durum gibi geldi bana yani bu böyle nereye kadar gidicek di mi ama , bir yerden sonra insanın canı sıkılır
           acurrr
           ben de bazen düşünüyorum bu insanlar bu kadar konuşacak şeyi nasıl buluyorlar diye. bugün kendi sesimi duymamış olabilirim.
            sdantart
            Sürekli konuşmak durumunda bırakmayabilirsin Onu
             gameofdio
             Demek ki bu her şeyi bana soracak o zaman yavaşça uzaklaşıyorum.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.