Flört'ün İlişkiye Dönüşmeme Sebepleri Nelerdir ?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   wisletful
   iki taraf içinde birinin fazla baskıcı olması , söz kesmesi , farkında olmadan saygısız davranması , konuştuklarını dinliyormuş gibi yapması... VE en önemlisi AĞIZ ŞAPIRDATMASI .. Dayananmam katlanamam
    ayse_
    Günde en az 1 yazdığım ya da söylediğim bir şeyi anlamıyorsa ve açıklamak durumunda kalıyorsam, aynı kafada değilizdir. İlişkiye dönüşemez.
     dunecka
     tanıdıkça hislerin hoşlantın artmıyorsa hatta azalıyorsa, sana göre olmadığını anlayınca ilişkiye dönüşmez.
      nunukafasi
      Flört dediğin şeyin ne olduğunu bilmeyen insan sorusu gibi geldi. Zaten flörtün amaçlı ilk nabzı yoklamak değil midir. Tanırsın bu süreçte geleceğiniz vs mı yok mu anlarsın iş ciddiye binmeden yolları ayırırsın olmayacaksa eğer.
       dr-zet
       Libido istenen seviyeye ulaşmıyordur.
        dipsiz
        Yavşak olmasıydı mesela. Bugün buluşalım yarın sevişelim tarzı şeyler istediğini belli etmesiydi. Aq sevişmek isteyen yallah pavyona. Böyle böyle kirlettiler flörtleri.
         hissi-kablel-vuku
         Flört dönemini ne kadar uzatırsan ilişki olma ihtimali o kadar azalır.
          rotasizkerim
          Mesela geçenlerde başıma bir olay geldi. çalıştığım iş yerinde mutfağa çay almaya girmiştim. arkamdan biri girdi tabi çay dolduruyorum fiziken kadın olduğunu hissettiğim kişiye sende içer misin dedim arkadaşım sanmıştım aslında. yok hayır ben içmem dedi ve bende hemen üstüne aa ben seni Ayşe sanmıştım dedim. Oysa ki hoşlandığım kızmış. çayı başımdan aşağı döktüm. hoşlandığım kadına resmen abi dedim ya!
           hesapsilindi00
           Tarafların ne istediğini bilememeden kaynaklanıyor olabilir
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.