Flört'ün İlişkiye Dönüşmeme Sebepleri Nelerdir ?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rotasizkerim
   Mesela geçenlerde başıma bir olay geldi. çalıştığım iş yerinde mutfağa çay almaya girmiştim. arkamdan biri girdi tabi çay dolduruyorum fiziken kadın olduğunu hissettiğim kişiye sende içer misin dedim arkadaşım sanmıştım aslında. yok hayır ben içmem dedi ve bende hemen üstüne aa ben seni Ayşe sanmıştım dedim. Oysa ki hoşlandığım kızmış. çayı başımdan aşağı döktüm. hoşlandığım kadına resmen abi dedim ya!
    dipsiz
    Yavşak olmasıydı mesela. Bugün buluşalım yarın sevişelim tarzı şeyler istediğini belli etmesiydi. Aq sevişmek isteyen yallah pavyona. Böyle böyle kirlettiler flörtleri.
     ayse_
     Günde en az 1 yazdığım ya da söylediğim bir şeyi anlamıyorsa ve açıklamak durumunda kalıyorsam, aynı kafada değilizdir. İlişkiye dönüşemez.
      wisletful
      iki taraf içinde birinin fazla baskıcı olması , söz kesmesi , farkında olmadan saygısız davranması , konuştuklarını dinliyormuş gibi yapması... VE en önemlisi AĞIZ ŞAPIRDATMASI .. Dayananmam katlanamam
       dunecka
       tanıdıkça hislerin hoşlantın artmıyorsa hatta azalıyorsa, sana göre olmadığını anlayınca ilişkiye dönüşmez.
        hissi-kablel-vuku
        Flört dönemini ne kadar uzatırsan ilişki olma ihtimali o kadar azalır.
         hesapsilindi00
         Tarafların ne istediğini bilememeden kaynaklanıyor olabilir
          dr-zet
          Libido istenen seviyeye ulaşmıyordur.
           nunukafasi
           Flört dediğin şeyin ne olduğunu bilmeyen insan sorusu gibi geldi. Zaten flörtün amaçlı ilk nabzı yoklamak değil midir. Tanırsın bu süreçte geleceğiniz vs mı yok mu anlarsın iş ciddiye binmeden yolları ayırırsın olmayacaksa eğer.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.