Flört Esnasında Birdenbire İletişimi Kesmenize Sebep Olan Olay
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   venussss
   Osurması
    belizzimaaa
    Kollarımdaki tüyleri neden almadığımı sormuştu. Ulan ayı, sana ne? Sırf size estetik görünücez diye her yerimizdeki tüyleri yoldurmak zorunda mıyız???
     5dilbiliyomben
     daha ilk günlerden düğünde ablama 1 metre altın isterim demişti. Ben de hiç istifimi bozmadan kusura bakma o enayi ben değilim deyip kalkıp gittim
      samyeli90
      Tam bir öküz olup hiç bir şeyden anlamaması oramı buramı ellemeye çalışması sürekli cinsellikten konu açması
       ezgisarikaya
       aklıma gelen 4 net olay var: 1. avm'de yürürken (kapalı ortam ki açık olsa da aynı etkiyi yaratırdı) yere laps diye tükürmesi 2. evlenmeden asla ama asla olmaz demesi??? 3. attığım nude'ları arkadaş grubunda paylaştığını öğrenmem 4. bu yaşa kadar hayat hakkında hiçbir fikre sahip olmayıp anasının kuzusu olduğunu çok çok net anlamam
        lilcat
        kendisini eski sevgilimle kıyaslaması. o da böyle yapabiliyor muydu demesi. salak salak insanlar ya hiç uğraşamam.
         lovewkoko
         samimiyetin bokunu çıkartıp ortak diş fırça kullanmaya çalışması. hem de bunu ilk günden yapması. rezalet şöyle gerçekleşti: beraber geçirdiğimiz ilk gecenin sabahında banyoya gittim içerden ses geliyo. tıklattım gelebilirsin dedi. dişini fırçalıyo ben de çişimi yapıcam. beklerim dedim yok yok bitti işim zaten dedi geldi öptü beni. hem ben varken neden kapıyı tıklatıyosun ki diye sordu???? dedim başkası varken çişimi yapamam. güldü böyle, ben de güldüm. çişimi yaparken içime bi kurt düştü. baktım diş fırçası kutusuna bi tek benim diş fırçam var???? yanına gidip utana sıkıla sordum, neden diş fırçanı bırakmadın ki burada kalsın işte diye, SENİNKİNİ KULLANDIM dedi. yüzümde acının verdiği tatlı bi tebessüm var. ciddi değildir diyorum yani olmamalı. nolcak ki dün sanki öpüşmedik mi dedi????? beraber börek yemeye gittik kahvaltıda. böreği yiyemedim. midem bulanıp durdu. o afiyetle yedi midesiz hayvan. o güzelim kız bi gecede leşe döndü. püh sana ya. gerçekten püh sana.
          alevalevay
          Anlik foto istedigi zaman aninda soguyorum
           onur3434
           Sürekli kısaltarak yazı yazması. Mesajları tek tek yollaması. Rica ettim tamam dedi. 1-2 gün sonra aynı hale döndü. slm cnm gnydn napıosn ? Iyy hatırladım yine soğudum.. İyi ki iletişimi kesmişim.
            benita
            Kendisiyle değil egosu ile iletişim kuruyor olmam
             lucasmatt
             Eski flörtünden bahsedip daha sonra fotoğrafını göndermesi ve bak bu benim eski sevgilimdi dedikten sonra 1 2 gün içinde iletişimi yavaş yavaş kestim.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.