Feminizimi Savunan Kadınların Sevgili Yaptıktan Sonra U Dönüşü Yapmaları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrs_furby
   Aşırı komik geliyor bana, yan masada haber hakkında konuşan kadın arkadaşlarım bağıra çağıra feminizim sloganları atıyor ama iş sevgiliye gelince süt dökmüş kedi oluyorlar. Akıl alır gibi değil.
    dikistutmaz_sabri
    vardı bir laf bu olay ona uygun sanırım.feminizm kocayı buluncaya,ateizm uçak düşünceye,komünizm parayı buluncaya kadardır diye
     tsukyomi
     Şimdi süt dökmüş kediden kasıt nedir ona bakmak lazım. Feminizm kadın dominasyonu değildir arkadaşlar, kadınların erkeklerle eşit haklara ait olduğunu savunur, bu kadar. Bir cinsiyetin diğerinden üstün olduğunu savunmaz. Yani illa ilişkide dizginler benim elimde olacak, erkeklere agresif davranacağım gibi bir şey söz konusu değil. Bu dediğiniz bazı leş hemcinslerimin yaptığı cinsiyetçiliktir, feminizm değildir.
      the_watcher007
      açılan başlığa bak ve yapılan yorumlara şaka misiniz???
       alevalevay
       Feministlik manita bulana kadardır
        abdes_terligi
        Nasıl yani? Feminist olmakla ne alakası var? Bu bir kişilik meselesi, kadınların çoğu submissive'dir kişilik olarak, erkeklerde de genelleme dominant'tır. Feminist olmak erkeği ezmek değildir yasal ve sosyal olarak eşitlik istemektir. İlişki ise özel bir şeydir, bir ilişki dinamiğinin feminizmle alakası ilişki içerisinde şiddet vs yasa dışı şeyler yoksa da yoktur.
         monaiman
         Hangi taraf dom hangi taraf sub görmüş oluyoruz.
          sanat-perest
          Herkes bir gün değişir. Bunun gercekleşmesi için gerekli olan tek şey zaman.
           samyeli90
           Feminizm kadınan kadının sevgilisi olamaz mı olur ama hala devam eder gerçek feminist se feministlik iki tarafın da hakkını savunur eşit olduğunu savunur erkek düşmanlığı değildir bunu unutmamak lazım Savunduğunu kendine uygulayamıyorsa vardır bir sorun
            sedefartuny
            Feminizmi erkek düşmanlığı sananların uydurmasıdır bu gerçeklik payı yoktur. U dönüşü falan da yoktur feminizm bugün benimsenecek yarın reddedilecek bir görüş değildir.
             ahpte-pateh
             Feminizm kadın erkek eşitliğini savunur, feministler kadının üstünlüğünü savunur. Not: Bu bir genellemedir, tüm feministler için değil çoğu için geçerlidir.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.