Evlilik Gerçekten Mutluluk Getiriyor Mu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   venussss
   Bana göre evlilik hiç de mutluluk getirmeyen bir şey siz ne düşünüyorsunuz? Gerçekten doğru insanla alakalı mı yoksa tamamen palavra mı?
    tarantor
    Mutluluk kişinin kendisindedir. Evli yada bekar farketmez. Mutlu olmayı becerebiliyorsa her şekliyle olur bu. Evli olmak bir şey değiştirmez. Huzursuz olan bekarken de evliyken de huzursuzdur.
     erdal-recai
     Getirmedi getirmiyor getirmeyecek ve bitecek
      patavatszmelek
      Evli değilim, evlenmeyi de pek düşünmüyorum. Çünkü, artık kimsenin kimseye saygısı kalmadığını görebiliyorum. Şayet saygılı bir insan olursa neden olmasın... Mutlu olmak için evlenmeye gerek yok ama evlilikte mutlu olmanın bir yolu varsa o da kesinlikle karşılıklı saygıya dayalı. Zaten hala evlenildiğinde neden kavga edilir, neden eşler birbirini kısıtlar, neden özel hayat kalmaz ve neden cinsellik biter hiç anlam veremiyorum. Herkes geçmişi ele alarak bakıyor evliliğe. Şiddet yanlısı pislik herifler, eşine ses bile çıkaramayan maddi geliri olmayan kadınlar... Onlarla kendinizi aynı kefeye koyarak evlilikten soğuyamazsınız. Şartlar, almış olduğunuz eğitim, bilinçlilik, maddiyat vs oldukça farklı...
       verita
       Kesinlikle doğru insan ile alakalıdır. Sen sevgili iken beraber yaptığın birçok şeyi evlenince yapmıyorsan, evlilik seni olumsuz anlamda değiştirdiyse tabii ki evlilik mutluluk getirmez.
        hayri-cemil-gulle
        Soruyu bekar biri sordu heralde?
         leb
         Kadınlar evlendikten sonra erkeğin efendisi olduğunu düşünüyor bence böyle yapma neredesin şöyle ol bununla görüşme o kız kim neden sürekli aynı kafeye gidiyorsun en var orada bu böyle uzar gider bir adamın dostlarıyla arasını açmak ona yapılabilcek en kötü şey bunu yapanda evlilik tabii ki evlilikten mutluluk beklemek bence yanlış
          hayatikayanadam
          Mutluluk ve evlilik farklı kavramlar. Mutlu olmanın medeni durum ile ilgisi yoktur. Ancak, evlilikte mutluluğun; evlenilen kişiye bağlı olduğunu düşünüyorum. Evlenilen kişi insanı vezir de yapar rezil de yapar.
           roxannee-
           Bugün kadar evlenen hiç kimseden iyiki evlenmişim çok mutluyum itirafı duymadım. “Yaniii öyle bir şey işte “ gibi saçma anlamsız yorumlar.
            cenkeder
            genelde doğru kişiyi bulmadan karar verildiği için hüsranla bitiyor.
             azyazarhepokur
             Evlendiğin insana bağlı olan olaydır
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.