Evli Birine Aşık Olmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Benim ultra zeki ve bir o kadar da salak bir arkadaşımın bizzat başına gelmiş olaydır. Kendisi biriyle tanışıyor ve bir süre takılıyorlar. Sonra adam buna dürüst davranıp tüm durumu anlatıyor. Bizimki şok. Bir süre görüşmediler. Sonra tekrar görüşmeye başladılar çünkü malum yalan hikaye olan "yakında boşanacağım" yalanı... Bunlar 1 sene kadar gizli saklı görüştüler bizim kız da kabul etti tabii bu durumu. Sonunda boşandı adam bizim kızla birlikte olmak için. Çok dedim yuva yıkanın yuvası olmaz diye ama dinlemedi. Gaziantep'ten fotoğraf atmışlar.
    benita
    Siz ne psikopat bi topluluksunuz ne bok varsa sizi buluyor?
     irmak676
     Sık sık yaşarım.
      vsjvsjvsjv000
      Bu kişi kocam olur.
       mevsimlerdensnbahar61
       Bakın şimdi güzelce açıklayacağım durumu. birinin evli olduğunu bilerek ona aşık olmak çok küçük bi ihtimaldir ki öyle bi hissiyatın vuku bulması muhtemelse uzak durmak en iyisidir ki öyle de olmalıdır (hani insan oğlu çiğ süt hesabı her ihtimali gözetmek gerek). Bi de şu var bu amip evli olduğunu istemli bi şekilde belirtmez ve sen belli bi duygular içerisine girersin heh o zaman senin bir suçun yok karşıdaki davar ve sen de sepet havası çalarsın öyle yani.
        sadisfekshin
        Olmadım. Olmak da istemem. Ama bir defasında evli olduğunu bilmediğim birisinden hoşlanmıştım. Sonra evli olduğunu öğrendim. Bir süre daha aynı şekilde hoşlanmaya devam ettim ama iletişimimi o anda direkt kestim.
         patronicee
         Başıma gelmiş bir olaydır. Evli olduğumu bildiği halde hastanede peşimden koştu. Hiç farketmemişim, bence farketmemem çok normal. Arkadaşlar sezdiler, ben görmezlikten geldim ama olmadı. Mesajlar attı, aşk itirafları,kimse duymaz gibisinden ağızlar. Konuşmaya çalıştı falan. Üstelik çocuklarımla beni çarşıda çok kez görmüştü. Neyse uzatmayacağım, eşimi bu işe karıştırmadan doğruca abime söyledim. Sağolsun halletti.
          tsukyomi
          Nasıl arkadaşlar seçiyorsun kendine be Rase?
           kania_
           Ben olmam Allah göstermesin. Benden uzak nereye yakınsa oraya yakın olsun
            cevizaagacum
            evli birine nasıl aşık olunuyor ya adam evli ailesi var aklım alamadı gitti
             zraporu
             Ya yürü git. Karakterini oluştur gel. Ot-bok meselesi ile karıştırılmayacak bir olay!
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.