Evet İntihar Ettim! Bir Kez de Değil! Ama En Zoru Son Olandı!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gollummm
   Önceki yazıma boş yazan birileri oldu. Allah kimsenin hayattaki umudunu bitirmesin! Benim intiharlarım bilinçsiz oluyor. Son intiharın çok fazla hapdan ölümcül bir an yaşadım 1 gün süresince yaşatmak için iğneler yedim sürekli o an ben tek halüsinasyonlar görüyordum. .. farklı bir deneyimdi. Yaşadığım hiç bir şeyi hatırlamıyorum! Sabah uyandım doktor yatış yapmam gerektiğini söyledi ben de hazır değildim korktum hayır dedim. Bir gün sonra cesaretimi topladım oraya gittim. Yatmak için. O gereksiz bastı bacak! Asistan saçma sapan konuştu! İşte o an yüzüne bir yumruk atmak istedim!!!!! Ama yapmadım bakanlığa şikayet ettim onlar ilgileniyor. Bilip bilmeden boş yazı yazanlar yüzünden bu açıklamayı yaptım!!!!
    moon_night
    Benimde oluyor bazen aynı şey mi bilmiyorum ama bazen kötü bir anımda gözüm dönüyor herkese kaba davranmaya başlıyorum sonra düzeldiğimde bakıyorum ellerim boğazımda kendimi boğmaya çalışıyorum... Söylediği saçma saçma şey ne bilmiyorum ama seni kötü hissettirmemesi gerekiyor işi bu olan birinin
     benita
     Çok geçmiş olsun umarım kısa zamanda atlatırsın. Ama ben senin yerinde olsam, eğer cidden bu kadar ciddi problemlerim varsa burada 3-5 kişiye laf anlatmak yerine kendime odaklanır iyileşmeye çalışırdım.
      karolunita
      S*ktir et onları ya ne takıp açıklama yapıyorsun
       kania_
       Yani arada bende böyle şeyler yaşıyorum ama seninki daha zor yaşadıklarını hatırlamamak filan geçmiş olsun. Malesef bazen bunlar bilinçsizce oluyo ve çok pişmanlık yaşatıyor.
        mevsimlerdensnbahar61
        Ah ya ne desem şimdi bilemiyorum çok hassas bi dönem zannımca böyle zamanlarda karşı taraf anlayışlı kalmak zorundadır bir çalışan olarak, tabiki de hakkını suistimal edilmediği bi durum olmadıkça. umarım umutlarınız hiç bitmez ve bu girişiminiz son olarak kalır
         absurdizm
         geçmiş olsun. yaşa
          garavel-usta
          İntihar ettiğini burada paylaşarak gençlere kötü örnek oluyorsun. Çoğu insan henüz ergen diyebileceğimiz yaşta. Seni şu an kınıyorum ve yorumunu silmeni istiyorum.
           kafatamircisi
           İntihar etmek en kolayıdır. Sorunlarla başa çıkmayı reddedip pes etmektir. Asıl olan mücadele vermektir.
            eefenizz_
            Napim
             veritas-vos-liberabit
             Ruh sağlığın yerinde mi peki?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.