Etik Olmayan Hayat Hileleri Paylaşıyoruz!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Reddit'te biri demiş ki "Bir uçuşta önünüzde oturan kişi koltuğunu tamamen arkaya yatırır ve sizi sıkıştırırsa, üstünüzdeki klimayı sonuna kadar açın ve başının üstüne doğrultun." Bu gibi durumlara birçoğumuzun maruz kaldığını düşünüyor ve etik olmayan hayat hilelerinizi bekliyorum arkadaşlar.
    caresizcare
    Uyuyan çok tatlı bir bebek görüyorsanız. Ses çıkarıp uyandırın Sonra tatlış elleri minik gözleriyle oynayın')
     avcikizhamide
     Eğer takip edildiğini far ettiysen dön arkana, kafa göz gir
      eksi_pirasa
      metroda kolayca yer kapabilmek için inenleri iteleyerek binmeye çalışmak
       bizimkiz
       -pahalı bir mekana kendi termosunuzun (pet şişede olabilir) içine istediğiniz alkolü koyup gidin (bir iki alkol az ödersiniz) -yarım kalan alkolünüz var sa garsonla çarpışın ve dökün yenisini getiricektir ;) -çok kalabalık konserlerde önünüzdeki kız sizi sıkıştırıp kendine alan yaratmaya çalışıyosa sigarayla saçını yakın ve ona birinin saçını yaktığını söyleyin -hem oturmalı hemde ayakta farklı ücretler alan konsere gittiyseniz uygun olan ayakta ücretle girin ve ayağınızı burktuğunuz söyleyin (futbolcular gibi kendinizi yere atın ;)
        silivri
        Telefonda biriyle mesajlaşıyorsunuz ve karşınızdakinin sinir krizi geçirdiğini düşünüyorsunuz. Farkında olmasanız da muhtemelen siz de sinir krizi içindesinizdir. O iletişimin sonu kötü. Güvendiğiniz ve ağzı laf yapan bir arkadaşınıza verin o diyalogu değerlendirsin ve gerekirse konuşmaya sizi taklit ederek devam etsin. Sonuç çok daha iyi olacaktır. (Evet çok kere 3. kişi oldum.)
         absurdizm
         Misafirliğe tuvalet kağıdı bittiyse havluya silip çaktırmadan kirli sepetine atin
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.