Eski Sevgiliyle Yeniden Başlamak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   baldbritney
   eğer gerçekten ayrıldığınız için pişmansan, eğer gerçekten onu özlediysen, eğer gerçekten ondan başkasını düşünemez olduysan, eğer gerçekten doğru kişi olduğunu hissediyorsan hiç düşünme, sonuna kadar şansını dene. pizza bile sonradan ısıtılınca birşeye benzemez diyecekler. çöpe döktüğün yemeği yer misin diye soracaklar. yapma çocuğum yapma evladım diyecekler. bokun içinde tohum arama diyecekler. tembellik korkaklık diyecekler. soğuk bulgur pilavı diyecekler. bokun üstüne şeker dökülmez diyecekler. ısırılmış gofreti tekrar yemek diyecekler. olumsuz yorumlara kulaklarını tıka. çok beğendiğin ama yarısında uyuyakaldığın bir filmi tamamlamak gibi düşün. bir uçak kaçırdığını ama cebinde kalan son parayla aynı yere giden bir sonraki uçağa bilet aldığını düşün. bisikletten düştüğünü, kanayan dizine rağmen tekrar binip eve kadar gittiğini düşün. çıkmış omzunla bir futbol maçını tamamladığını düşün. onunla eskisi gibi mutlu olabileceğini düşün. çocuklarınızın neye benzeyeceğini düşün. vizesinden 10 aldığın dersi geçebilmek için çok çalışman gerekir. tekrardan mutlu olabilmek deyince aklına bunu getir ve daha çok çabala. o çabalamasın bırak sadece sen çabala. hocan saçma sapan notunu kırsın. sen gerçekten çalıştıysan, çabaladıysan karşılığı gelecektir sabırlı ol. gerçekten istediğini nasıl anlayacağına gelince, kaç saat uyuyorsan 24 ten çıkar. ne eksik ne fazla, bir an bile aklından çıkmıyorsa tamamdır. allah mesut etsin.
    -lucy-
    Bence çok yanlış. Hiç olmadı ama ne olursa olsun, benim için eski.
     kania_
     Eski eskidir önemli olan yenisi benceeeeee
      tsukyomi
      İlk sevgilimdi, ben daha 16 yaşında var yoktum. Yaş farkı ve uzak mesafe yüzünden beceremeyip ayrılmıştık. Ama kesmedik bağımızı, telefonlar susmazdı, ben Rusya'ya ya da o Türkiye'ye/Bulgaristan'a geldiğinde illa hasret giderirdik. Şu an 4 yıldır aynı evdeyiz, yeniden başladık. 25 Nisan'da 10. yılımızı devirdik, tabi aradan geçen boş yılları da sayarak. Şu an yıllarca ötelediğim için o kadar küfrediyorum ki kendime. Ayrılık sebebi kötü değilse oluyor ya. Bal gibi oluyor.
       luna__
       sadece ilk paragrafı okudum ve tekrar mesaj atmaya gidiyorum
        heygidigocadunya00
        Hâlâ bakacak yüzünüz varsa ve hikayenizin bitmediğini düşünüyorsanız, bir şans daha verebilirsiniz..
         adem_a19
         Batmış Olan gemi İleriye ğider mi ?
          gulfemkaya
          Doğru zaman olmamasıyla alakalı geri kavuşumlar olsa da exten next olmaz duruşumuz sabittir
           rosemary_
           İlişki kopma noktasına gelinceye kadar mevcut sorunları çözüme kavuşturma çabasından yoksun olup, ayrılığın üstünden aylar geçtikten sonra defalarca dönüş yapan biri için neden ona geri dönesin?
            aslinh
            SJAJFKSKCKAMDKSKKSKSKDKKS UNUTTUM MU BEN KENDİMİ KURUTTUM MU GÜNLERİMİ BİRİKTİRDİM DÜNLERİ BEN APTAL MIYIM AŞKIN ŞUDUR SÖZLÜK ANLAMI ARIYORSUN SEN BELANI
             kisi
             Zorunluluktan değil de kendi isteğinizle ayrıldıysanız bir daha birbirinize tam güvenemezsiniz. Çok sağlam bir ilişki olmaz bana göre. Not: Benim fikirlerim. Herkes için konuşamam tabi.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.