Erkeklerin Kadınlardan Daha Çok Dedikodu Yapması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   venussss
   Bunu da açıklığa kavuşturalım. Sadece kadınların deli gibi dedikodu yaptığını söyleyenler var. Yakın arkadaşlarımın çoğu erkek ve hayvan gibi dedikodu yapıyorlar. Canım arkadaşlarım aşlsdaksşd
    cannoliasigi
    Erkek arkadaşım ve çevresinde gördüm ben de bunu. Deli gibi dedikodu yapıyolar. Ben de kendisiyle yapıyorum çünkü erkek arkadaşla dedikodu kalp ben.
     catherine-earnshaw
     Katılıyorum ve ata sporu gibi yapıyorlar mübarek. Mahalle kahvesinin önünden ayaklarına kadar tesettürlü bir kadın geçse yine yapıyorlar dedikodusunu. "örtüsünü sağdan bağlamış bak ehehe"
      sameet
      bizim berksu, cannur, bekirgül ile gıybet-ül arz diye wassap grubumuz var
       vernik
       Bunu derken bile erkeklerin dedikodusunun yapılması :/
        nediobuoc
        İş dönüşü bindiğim otobüs full erkek oluyor hepsi birbirini tanıyorlar ve eğer kulaklığım yanımda değilse otobüsten korkunç baş ağrısı ile iniyorum çünkü deli gibi bağırarak dedikodu yapıyorlar. Bir keresinde bu arkadaşlardan birisi diğerine karı gibi çenen durmadı dedi. Ne??
         makaronlumeybuz
         Cidden ya kadınlar gün yapıyo diye laf ederler . Hey hey sizin kahvehaneler ne işe yarıyo
          cokbilmisdegilcokbilen
          Ya dedikodu yapsınlar da erkeklerde hoşlanmadığım bir dedikodu türü var. O da hayatlarındaki kadınlarla ilgili yaptıkları dedikodu. Bir gece önce sevişip sabah geliyorlar ve her şeyi o iğrenç erkek grubuna anlatıyorlar. Ondan sonra bunlar çift çift sosyalleşiyor birbirlerinin suratlarına bakıyor vs. Açıkçası hiç ama hiç hoşuma gitmiyor.
           aykewithk
           Bir kere arkadaş grubuyla oturuyorduk arkadaş grubu dediğim tek kız benim onları gözlemliyorum konuştuklarını dinliyorum ama asla yorum yapmıyorum yaşadığım yerdeki bütün kızların dedikodusu döndü muhabbet bitti ve bir aydınlanma geldi hepsine biri diyor ki aslında biz cidden kızlardan daha çok dedikodu yapıyoruz beni göstererek kız hiç konuşmadı biz neler dedik diyorlar yani çok ilginç değil ama bu erkeklerin dedikodu olayı anlatılmaz yaşanır kdksksk
            pillowtalk
            o halı saha maçları neden var sanıyorsunuz...
             ddaydream
             Kadınların erkeklerden daha çok dedikodu yaptığına pek katılmıyorum. Erkeklerin kendi aralarında konuştuğu konular genelde belli konular bu yüzden dedikodudan çok sohbet muhabbet gibi algılanıyor. Kadınlar daha geniş ve farklı konularda konuştukları için dedikodu yapıyormuş gibi algılanıyor.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.