Erkeklerin Bunalınca Askere Gitmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   minmina
   canı sıkınlınca, ev, aile, iş durumları bunaltmaya başlayınca "arada askerlik de çıktın" diye kada dinlemeye gidiyorlar bildiğin. ayy keşke kızlarda da böyle bir şey olsaydı da birkaç ay da biz de kafa dinlerdik
    sairsel
    Ne kafa dinlemesi yahu şaka mı bu? Askerlikte adamı canından bezdiriyorlar ve zaman kaybından başka birşey değil!
     silivri
     Bilmediğiniz konular hakkında konuşmayı ne çok seviyorsunuz. Askerlik bildiğin kabus. 1 yıl askerlik yaptım ama öncesi, sonrası derken travması 4 yıl sürdü.
      eski_bi_tanidik
      Askerlik güzelmiş la. Ben duydum bi akraba anlatıyodu ballandıra ballandıra "çok güzeldi her gün magnum yiyoduk bedava şöyleydi böyleydi keşke gelmeseydim." diye. Keske biz de gitsek. Ama bazıları da milyarlar dokuyo 6 ay az yapmak için sjdjdjdjrnir. Kızlar niye askerlik yapmıyo ya ne kadar saçma sonuçta kızlardan da var asker olan sonuçta NE KADAR SAÇMA.
       tsukyomi
       Askerlik her insanın yapabileceği bir şey değildir. Sikko insanların cinsiyete vurmasına bakmayın, ordu kadın-erkek ayrımını gerektirmez, katı disiplin, düzen, çelik gibi sinir ve iyi bir sağlık gerektirir. Öyle rahatlayacağınız bir yer de değildir, aksine her zaman diken üstünde olmak zorundasınız. Olmayı çok istedim, nitekim eğitimini yarı yarıya aldım ama bir türlü olamadım. Lakin ordunun şimdiki durumuna bakıyorum da, iyi ki olamamışım. Siyasal islamdan ve onun getirdiği leş durumlardan temizleneceği zamanı görme şansına erişirim umarım.
        gerek_siz
        Abimin anlattığına göre pekte öyle eğlenceli bir yer değilmiş.
         rocknrollbabe
         Aslında bunalınca değil de, her iş başvurusunda askerlikten muaf insan aradıkları için bir yerden sonra mecbur kalıyorsunuz. Yoksa askerlik yaparken öyle kafa falan dinlemiyorsunuz arkadaşlar sanılanın aksine diye düşünüyorum.
          fearel
          valla eğer güzel yer çıkarsa ege tarafları veya Akdeniz taraflarında bal dök yala yani. ama doğu taraflarında çıkarsa kötüymüş ya bir akraba söylemişti. bir kız olarak merak ederim aslında o ortamı falan eğlenceli de olur çocuklarına torunlarına askerlik anılarını anlatmak. e zaten erkekler illaki askere gidecek bari bunalınca sıkılınca gideyim de bir şey kaçırmayalım diyor olabilirler
           mrsnl33
           Insan rahatlamak için askere mi gider Allah aşkına? Ne kafalar var
            caresizcare
            Tam benlik bir yer disiplin düzen tekrar
             silmarillion
             Cool story
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.