Erkekler Hep Seks mi İster/Düşünür?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   johnnybravo
   Seks, aktivitelerin en haz vereni olsa gerek. Hem verdiği duygu itibariyle hem de doğal ihtiyaç olması sebebiyle, insanın bunu düşünüp istemesinden daha normal bir şey yok. Peki erkekler kadınlardan daha mı çok seks düşünür ve ister? Cevabım evet birazcık daha fazla olabilir. Böyle olmasını da bilimsel bir araştırmaya dayandırıyorum. Yapılan araştırmaya göre erkekler sevgisini partnerlerine aktarma ve gösterme şekli seks. Yani başlıca olanı diyelim. Kadınlarından bunu anlayıp erkeklerin kalbinin kilidini seksle açmalarında fayda var bence.
    imailahorsilahh
     absurdizm
     Erkek değilim. Bilmiyorum. Ama hep düşündüklerini gördüm. Ppmi değiştirince emin oldum. Çok çok afedersiniz burada büyüklerim var ama söylemeden edemeyeceğim. Bazı erkeklerin kafasında beyin omurilik sıvısı yerine döl var o derece yani. Damarlarında kan değil döl akıyor gk kellerinin.
      tsukyomi
      Sevgiyi gösterme şekline bak hele. İnsan 'bir kova soslu kanat aldım devuşka, Russki de var' der. Bak o zaman sevgi nasıl şelale oluyor.
       mehmet_08
       Kumardan para kazanmak sexten 100 kat daha zevklidir deneyin görün
        asit
        başkasını bilmiyorum ama benim en haz aldığım aktivite yemek yemek ya
         adil-kopuz
         Evet çünkü libidosu yüksek biriyim sağlam bir partner olsa her gece 5 posta yapsak ouuwwww
          camparice
          insanın moduna göre değişen bir şey bence, o kişi yakın zamanda büyük bir acı yaşamışsa karşısına dünyanın en seksi kişisini koyun yine de kendi dünyasından çıkamaz. ama keyfi yerinde karnı doymuş sırtı pekse, kafada dönen şey genelde seks eylemek oluyor, kadın erkek farketmez
           domatescokpahali
           bence duruma göre değişiyor az biraz ışık görürsek tüm hatlarla hücuma kalkıyoruz
            loseurself
            Erkek değilim tam bilemem ama cevabım hayır. Herkesin sevgisini gösterme biçimi farklıdır ama genel olarak seks öncelikli oldukları şaşırtıcı değil açıkçası. Böyle bir genellemenin yapılmasına neden olan kitleyi kimse inkar edemez tabi. Azınlık olduklarını düşünmek istiyorum ben gene de🤣
             who_am_i
             Ergen olduğum için oluyor yoksa
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.