Erkekler Ağlamaz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   orientexpress
   Erkek doğası gereği güçlü durmalı ve sevdiklerini canı pahasına korumalıdır. Çünkü erkek dediğin bunun için vardır, ağlamak ve pes etmek erkeğe yakışmaz
    mrsnl33
    Duyguları olan, içinde biraz merhamet olan herkes ağlayabilir. Bunun cinsiyeti olmaz
     mevsimlerdensnbahar61
     Haksızsın
      semaakonurr
      Can Bonomo’nun Erkekler de Ağlar şarkısından bi söz paylaşmak istiyorum bence gayet özetliyor; Erkekler de ağlar, sev gözyaşını Çocukken ağlardın unuttun mu masum uslu Erkekler de ağlar, katlanamaz hüzüne İndir maskeni bak yaşların yakışıyor yüzüne.
       deniz_yesili
       güzel şaka:)
        cinayetvaraga
        niye erkek insan değil mi? duygusu yok mu?
         jarlvarg
         Aglamak pes etmek mi
          cimilli
          Bırakın abi şu erkeklerin peşini ya. Yok erkek söyle yok erkek böyle. Yeter abi bu kadınlardan çektiğimiz ne bizim ya
           zelo_army
           Kes ya. Herhangi bir duygunun güçlü bir şekilde hissedilmesi ve dışa vurulması ne zamandan beri cinsiyet ayrımıyla yapılıyor?
            tsukyomi
            İroni yapıyor ironi. Ağlamayan erkek yoktur zira, insandır nihayetinde. Duygusuz, taş kalp bir kadınım, nihayetinde ben bile yılda bir iki kere ağlarım, ekstrem bir üzüntü ya da sevinç hissetmişimdir çünkü. Ben bile ağlayabiliyorsam kaçarı yok beyler, ağladığınızı biliyoruz.
             iceel
             Ağlamak bir ihtiyaçtır. Vücudun bir savunma mekanizmasıdır. Duygusal başetme eşiğini aştığında beyin gözyaşı bezlerine fazla uyaran göndererek ağlamayı sağlıyor. Yani aslında ağlamak bir refleks ve bunu bastırmaya çalışmak iyi değil. Ayrıca ağlarken salgılanan mutluluk hormonu stres hormonlarını bir nevi nötralize ederek vücudun rahatlamasını ve daha makul kararlar almasını sağlar. Tamamen fizyolojik bu olay yaş ve cinsiyet ayırmaksızın tüm insanlar için geçerlidir. Ayrıca kan dolaşımını hızlandırır daha hızlı nefes alırsınız böylece hayati organlara daha çok kan akışı olur. Bağışıklık sistemini desteklemiş olursunuz. Kendinizi tutmayın ağlayın.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.