Erdoğan: "Bu Ülke Daima Mazlumların Sığınağı Olmaya Devam Edecektir"
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Ezcümle "Surileri göndermeyeceğiz" diyor arkadaşlar muhtemelen daha da alacağız demek istiyor. 18-30 yaş arası nargileci beylerin sıfatının da mazlum olması bir hayli ironik. Ukraynalılar da geldi demiş reis-i cumhurumuz. Surilere yüklenmeyin demek istiyor burada da. Ne olacak bu işler böyle nerede devletin yüksek bekası? Bu nasıl duygusal bir tavır böyle?
   https://www.aykiri.com.tr/erdogan-dan-multeci-cikisi-suriyelileri-afganlari-ulkelerine-gondermeyecegiz/20949/
   https://www.aykiri.com.tr/erdogan-dan-multeci-cikisi-suriyelileri-afganlari-ulkelerine-gondermeyecegiz/20949/
    sairsel
    Kimin geleceğini bilemem ama kimin gideceği belli!
     asit
     Afedersiniz de artık nereye sığınacaklar acaba he götümüzün içine mi sığınacaklar ?
      gregory_
      gerçek mazlumlar tc vatandaslari
       masmavicikolata
       enayi ülkeler sırasında ilk yeri asla kaptırmamamlıyız
        eliff04
        2023'e bunun yerine gelen kişi gönderir zaten sorun değil ne derse desin.
         android_dahaiyi
         ülkenin kendi vatandaşı mazlum dışarıdan mazlum ithal ediyoruz şaka gibi
          kalpci
          Suriyelileri ben size anlatayım; Kadınları alınıp satılıyor, çocukları-gençleri kriminal ya da ucuz iş gücü olarak kullanılıyor, yaşlıları per perişan... Zaten hepsi mecburen Türkiye'de, ilk fırsatta kapağı Avrupaya atma telaşında. Medya önünde kahramanlık yapmasın kimse, bakamayacağın misafiri evine almayacaksın. Daha dün Avrupaya tehdit malzemesi yapıyordun "para vermezseniz kapınıza yığarım" diyen ben miydim? Şimdi gelmiş ekran önünde mazlum dostuyum söylemler, peh! Zavallı göçmenleri kendine reklam malzemesi yapmak ancak RTE gibi vicdansıza yaraşır. Berkinin annesini mitinglerde yuhalatıp, eylemlerde vatandaşı olan, hizmet etmekle görevli olduğu onca genci, konumunu kullanarak ölüm, sakatlık, zehirlenme, taciz, zulüm, haksızlık batağına atan adamdan ne vicdanı bekliyorsam, benimki de laf he
           sdantart
           siyasi çıkar sağlamasalar sussuzluktan ölene iki gram su dagıtmaz bunlar. neyın enayılıgıneyın duygusallıgı neyın mazlumlugu. siz hala göndermek ıstedıgınız kısıyı ıyı tanımamıssınız. multecıler karsılıgında natodan para alıp o parayla ayakta duruyorlar nato da para karsılıgı tc yi avrupanın ön bahcesı gıbı kullanıyor buraya geleceklerıne orda kalsınlar finansal destek oluruz dıyoralr bu gelen para ıse tamemen savasa yatırılıyor ırakta libyada surıyede ermanıstanda emperyal olmak isterken kukla oldu osmanlı umarken derebyliğe adamın halkı değil militarist ordusu var bu kadar mevki makam 3lü 5li maaşlar ihaleler nerelere gitti ordu ya paralı ve paralel olan orduya. bu adam secimi kaybetse ortalıgı kaos goturecek ama kaybetmese ortalık tcyi götürecek öyle boktan bir klik var karsımızda..
            catliner
            Ukraynadakiler gelsin bari ülke azıcık modernleşir bıktık suriyelilerden
             gizemino
             ülkeyi açık bir şekilde mülteci kampına çevireceğiz demek ne kadar doğru?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.