146
30.8.2020
En Yakın Arkadaşınız Sizden Hoşlanıyor Olsa Ne Yapardınız?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   obiyagmur
   Ne yapardınız?
    _erenxq
    Ooo Allah mesudd etsinnn
     mevsimlerdensnbahar61
     Yahu bu kadarda olmaz ama tamam gençsiniz hoşsunuz ama ne bilim yanlış bu tarz ilişkiler bu kadar gündem etmek yanlış bi duygu varsa zaten yaşanır bak yaş falan boşewer mevzu o değil bir şey yaşanıyorsa bitiyorsa Erdemli bir şekilde bitmeli yaşanacak şey ne ise biraz sessiz olunmalı saygı duyulmalı ne bilim bak şimdi nasılsa ilerde de öyle gider kırmak için yazmadım bunları ama birbirinizin gururunu incitmeyin bana ne oluyorsa tabii ama öyle yani öyle bu aralar aktifliğime sağlık neyse çok uzadı yine sevmiyorum uzun yazmayı ama anca oldu o zaman 💤
      benita
      Hanginiz hanginizden hoşlanıyor söyleyin hadi
       dorukum_
       Susma hakkımı kullanıcam eren gelebilir 🤐
        steteskop.gel
        Artık yakın Bi arkadaşım olmazdı
         palmiye
         Eğer o kişi eski sevgilimin de arkadaşıysa olmaz. Arkadaşı degilse de olmaz.🤔 Anlıyacağın hiç-bir türlü olmaz. Bir kere arkadaş dediysem başka gözle bakmam daha. Bakamam. Yapacağım şeyi değilde yaptığimi soyliyim. Usulüne göre böyle bir şeyin asla olmayacağını söylemiştim. Anlayışlı bir insandı sorun yaşanmadı ama aramızdaki ilişki de eskisi gibi olmadı. Zamanla koptuk.
          xlethex
          Her halükarda sonuçta gorusmeyeceksiniz bir daha. -iki sonuc cikar ortaya o yaslarda yasanabilecek seyleri soyluyorum; -Sen evet dedin birliktesiniz ve diger arkadaslariniz "aaa nasil boyle bir sey yapabilirsiniz?" dedi ve sirtini döndü. 2-3 sonra da siz ayrildiniz, komple yalnizlik. -Sen hayir dedin, sadece onunla bir araya gelmediniz ve diger arkadaslarinla goy goy etmeye devam. Tercih senin (:
           hysosiri
           Birçok kez yaşadım arkadaşlığımızı seviyor ve güveniyorsam vazgeçene kadar beklerim he çok da iyi değilsek uğraşmam gitsin yoluna
            orbitty
            Ona hemen bir sevgili ayarlardım muhtemelen.
             fuckerfukara
             bi erkek ve kadın yakın arkadaşsa ya biri eşcinseldir ya da biri çok çirkindir. bu şartlara sahip olmayan kadın ve erkekler kendilerini bir ilişki içinde bulur. eğer güzelse yakın arkadaşım olmazdı zaten
              badideasensei
              Böyle bir konunun gerçeğe kavuştuğu iyi olur. Ama bence daha da ileriye gitmeyin. Ya arkadaş kalın ya da arkadaşlığınızı sonlandırın çünkü; çok büyük bir ihtimalle zaten sizinle olabilmek için önce arkadaşınız olmuştur. O çok sevdiğiniz arkadaşınızla sevgili olup ayrılın da göreyim nerede arkadaşlık.
               senelmust
               En yakın arkadaşım Hüseyin, anlatabildim galiba
                thedude22
                hayat işte ya kendini sorgulayacaksın onunla nasıl olur veya olur mu diye ya da onsuz nasıl olur hayatım sorusunun cevabını yaşamaya hazır olacaksın..
                 nurr..20
                 bilmek istemem. kaybetmek istemiyorum kimseyi
                  zodyakli
                  Eğer ben de hoşlanıyorsam ışıkların hepsini açarım lakiiin hoşlanmıyorsam anlatırım bir şekilde bu durumu ona. Belli ederim yani açık açık söylemem.
                   enginnyilmaz
                   Denenmeye değer bence
                    me_out_bye
                    Adam ol lan. Arkadaşsın sen. derim. Diğer türlü bir elektrik olsaydı ben çoktan atlardım zaten. Arkadaş ise arkadaştır. Herkes konumunu bilsin. Yeni nesilin aksine. Herkesle çiftleşemem bağ kuramam. Özel bişeler gerek. -- Ya baştan vardır. Ya yoktur. Deneme gibi saçma bir kavram mümkün değil. Belki sadece biraz daha iyi davranırım dikkatli. Kırılmaması adına başkada bir şey yapmam. Belki bazen iyice hödük gibi davranırım hayallenirse. Benim öyle bir şeyim olmadığını belli etmek için. Bana belli olmaz. Oldukça sogukta olabilirim bön bön. Öyle işte. 🤔🤨🤷🏻‍♂️.
                     buse01
                     Böyle bir durum yaşamıştım.Ne bilim ya biz kanka olmaya devam edelim demiştim çükü biz hep kankaydık olmaz ki demiştim.
                      who_am_i
                      Bi şans veririm desem aklıma şu geliyor bi şans verdiklerim hiç bana şans verdi mi acaba
                       mevsimlerdensnbahar61
                       Yani uzaklaşırdım muhtemel
                       /
                       0

                       Tarihe Göre

                       İçerik bulunamadı.