En Son Okuduğunuz Kitapta Sizi Etkileyen Konu Neydi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   deniz006
   Son zamanlarda biraz kitaba sardım ve kitapları okurken kimisinden gerçekten etkilenirken kimisinden de çok fazla etkilenmiyorum. Bir kaç gün önce popüler olan Sabahattin Ali'nin, Kürk Mantolu Madonna kitabını okurken çok etkilenmiştim olay örgüsünden. Sizin böyle çok etkilendiğiniz bir kitap var mı ? Özellikle sizi etkileyen konuyu da merak ediyorum bu arada o yüzden kitap ve konuyu da anlatırsanız çok sevinirim.
    imailahorsilahh
    Şeker Portakalını bir kez daha okudum❤️
     kania_
     Bi okulda geçen paronormal şeyler altında geçiyodu beni pek etkilemedi ama sanki benim başıma gelmiş gibi hissettirdi
      gregory_
      Schrödinger'in Kedisinin durumu
       amira
       dostluk. ucurtma avcisi. neredeyse her sayfasinda agladim. cok guzeldi. ❤️
        tsukyomi
        Moskova Önlerinde'ye başladım, 4. kez. Daha okunacak çok kitap olmasına rağmen illa dönüyorum bu kutsala. Nazi ordusunun Moskova'ya dayanmasını ve o efsanevi savunmayı anlatır. Karakterlerden biri Momişuli adında bir Orta Asyalı Türk subayıdır. General Panfilov'la ikisini okurken o cesareti damarlarınızda hissediyorsunuz.
         kitaptakikurt
         son okuduğum kitap son 40 sayfa kaldı.1978 basımı bir kitap.ne yılların bugünümüzden farkı ne de ülkelerin farklı olması mevzunun içeriğini farklı kılabiliyor
          littlejohn
          Gormenin sadece gozlerle olmadigi asil korlugun kafalarda olmasi
           moon-night
           üçgenler çok etkilemişti...
            berat_albayrak_
            Stefan Zweig - Satranç (schachnovelle) Nazilerin yakaladığı avusturyalı memurun psikolojik işkenceler çektirip sorguya çekmesi, memurun gizlice satranç ıyunlarının yazdığı kitabı çalıp hamleleri kafasında canlandırmaya çalışıp zamanla kafayı yemesi ve doktor yardımıyla toplama kampından kaçması
             berat_albayrak_
             1984 daha 30. sayfadayım şimdiden etkilemeye başladı, bir kısımda "2 dakikalık nefret" etkinliğine okyanusya ülkesi iktidarının kendince hain ilan ettiği devrimci bir adamı kötü bir şekilde televizyonda gösterip onu izlemesi gereken bakanlık çalışanlarına nefret aşılanıyor.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.