En Büyük Guilty Pleasure'nız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Bu terimin Türkçe'de direkt olarak bir karşılığı var mı bilmiyorum. Guilty pleasure, bir film, bir televizyon programı veya bir müzik parçası gibi, kişinin genellikle saygı görmediği veya alışılmadık veya tuhaf görüldüğü anlaşılmasına rağmen keyif aldığı bir şeylere verilen genel bir terim. Bir örnekle açıklamak gerekirse insanların toplum tarafından genel olarak kötü olarak nitelendirilmiş bir filmin gerçekten de kötü olduğunu bilmesine rağmen o filmden zevk alması ve bunu genelde gizleyerek diğer insanlara karşı ben de sizi katılıyorum demesi diye düşünebiliriz. Tabi guilty pleasure sadece dizi, film ya da müzik için değil aynı zamanda sağlığa zararlı yemekler için de kullanılan bir terim. Benim en büyük guilty pleasurem hemen hemen her gece yatmadan önce en az iki kaşık nutella yemek olabilir
    absurdizm
    Kaosa bayılıyorum. Sorsalar kavga kötü birşey derim ama büyük zevk alırım.
     okisi
     çok gergin bir ortamda sakinliği ne olursa olsun koruyarak karşıdakini delirtmek aşırı keyif veriyor bana adam deliriyo ağzı köpürüyo sen orda sakin sakin cevap verdikçe daha çok deliriyor aq :D
      okadin
      Dudaklarım yanana kadar tuzlu çekirdek çitlemek. Kavrulan dudaklarıma daha çok çekirdek tuzu nüfuz ettirmek. Sonra dudaklarımı dişimle yolmak.
       kisacadeniz
       Telefonu Kuzey Tekinoğlu gibi tutarak konuşmak
        detokssuyu
        Meyve sularını şarap kadehinde içmek. Küçükken geliştirdiğim, dizi ve filmlerin yarattığı özentilik ile de arşa çıkardığım bir alışkanlık. Kendimi çok keyifli hissediyorum bunu yaptığımda. Rakı bardağında da bira içiyorum. Rakı bardağı da şarap kadehi gibi keyif etkisi yaratıyor üzerimde.
         deryaa92
         Kötü senaryolu filmler izlemek. Kafa yorulmuyor, türü ne olursa olsun komik oluyor.
          ezgisarikaya
          Taharet musluguyla kendimi tahrik etmek... :(
           elifduyguasar
           Başkalarının hayatlarındaki büyük sansasyon yaratan olayları dinleyip keyif çayı ya da kahvesi içmek. En büyük keyif budur. Ucu sana dokunmaz istediğin gibi keyif alabilirsin.
            peripedia
            Mesanem patlama noktasına gelene kadar çişimi tutmak. Şehirlerarası yolculuklarda ya da dışarıda geçen uzun zamanlarda baya faydalı oluyor. Mesane eğitimi gibi bir şey. Sürekli tuvalete girip çıkma durumundan hiç hoşlanmıyorum.
             thetalentedmrripley
             Dioda seksli başlıklara emmeli gömmeli yorum yaparım ama baktım ki herkes linçliyor hepsinden çok ben linç ederim.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.