Eğlenceden ve Maceradan Anlamayan Erkeklerin Kendilerine "Efendi" Diyerek İşin İçinden Sıyrılma Çabaları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   camparice
   Arkadaşım, insan dediğin efendi olacak, saygılı olacak, sevgi dolu olacak, nerde ne konuşması gerektiğini bilecek, farklı hobileri olucak evet ama sırf sizin ağzınızda diğer erkekler kadar "şöyle yaptım, off şu gece ceydayı böyle avuçladım, kanka kızın göte bak, biriyle konuşuyorum ama diğer yirmi kişiden habersiz" vs demiyorsunuz diye size de madalya takamayız. Ve yine siz sırf bunları söylemiyorsunuz diye diğer eksik özelliklerinizi kapatarak "efendi bi insanım ben, benden bu kadar" deyip işin içinde sıyrılamazsınız. Efendilik, saygı duymak birbirine karşı zaten her cinsin bir insan olarak sorumluluğu. Ama siz farklı şeyler yapmaktan anlamıyorsanız, maceracı değilseniz, değişiklik sevmiyorsanız, espri anlayışınız yoksa ve birlikte gülemiyorsanız karşınızdakinizle kısaca SIKICI biriyseniz, "ben efendiyim"le öne geçemezsiniz bu da böyle biline.
    gregory_
    Sen de kibar olmayi beceremiyorsan maceracayim , eglenceliyim diye siyrilamazsin. Dedigin gibi farkli seyler yapabilme kizin poposu hakkinda konusmayi maceracilik anlayanlar icinde gecerli olmali.
     mrlawyerkk
     Efendilik, maceracı ruh ve sıkıcılık bunları nasıl aynı cümle içerisinde kullandınız? Efendilik başka bir şey maceracı ruh başka sıkıcı olmak başka. Her efendi sıkıcı mıdır? Hayır. Her sıkıcı efendi midir? Yok ben bu işten çıkamam.
      mrsnl33
      Kızın g.tune bakıp yorum yapmak maceraysa;Ben o maceranın anasını,avradını......
       mevsimlerdensnbahar61
       Ne alaka yahu sakin bi kişiliği olması onu eğlenceden vs ekstremlikten uzak kılmaz bunu herkes dışarı yansıtmak zorunda değil ki
        kania_
        Ben ruh hastası sewiyorum efendi olmasın bi zahmet.Sıkıcı insanlarla işim olmaz benim deli olsun hemde baya baya
         moon_night
         YORULDUM ARTIK YETER ÇOKLATLI SÜT BİLE SAKİNLEŞTİRMİYOR YA Birine devretcem bunu benim yerime atsın arada
          timuti
          bende kendime harley quinn gibi bir suç ortağı arıyorum ama maalesef 1. aydan sonra dışarı çıkmayalım motorla gezmeyelim demeye başlıyor
           hknbyrm
           Kasıt edilen eğlence ve macera nedir. Bazı kişilerin çok farklı eğlence anlayışları var. Örnek vermek gerekirse alkol alıp araç kullanarak ortalığa salça olmak bazıları için eğlence ve macera iken bazıları için değildir.
            suha-cakir
            Belki de senin eğlence ve macera anlayışın zırvalıktan ibarettir, nereden biliyorsun macera denen şeyin senin macera algınla aynı şey olduğunu? Her ağzı olanın fikri olunca bu kadar oluyor işte.
             sedefartuny
             Aynen ben efendiyim der iki kelime etmez, dans bile etmez. Ağır abi pozları oynar neredeyse. Efendi olmak bu değil beyler.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.